İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bi eksik bendim bende geldim

RepeatX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar eskiden beri takip ederim.yılllaar önce buralar dutluktu :D neyse. Tekrar merak sardı bişeyler yapmaya çalışıyorum yakında projelerimle karşınızda olcam :alkış: Proje dediysem kendi halinde bir blog filan açıcam yani :D Web işleriyle uğraşmak başlarda daha güzel oluyor öğrenilen en ufak bilgiler insanı mutlu etmeye yetiyor zaten onlardan sonra fazlada geliştirmem mümkün olmadı kendimi. Ama bir alışkanlık oluyor bu da belki uğraşmayı seviyoruz. Okuduğunuz için teşekkürler :)

maske0072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende diyorum bu forumda kim eksikti yahu .Nerde kaldın gözümüz yollarda kaldı.Nihat Doğan projelerinle internet alemine katkı sağlamak senin işindir zaten.Hade kolay gelsin. :D

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
merhaba arkadaşlar eskiden beri takip ederim.yılllaar önce buralar dutluktu :D neyse. Tekrar merak sardı bişeyler yapmaya çalışıyorum yakında projelerimle karşınızda olcam :alkış: Proje dediysem kendi halinde bir blog filan açıcam yani :D Web işleriyle uğraşmak başlarda daha güzel oluyor öğrenilen en ufak bilgiler insanı mutlu etmeye yetiyor zaten onlardan sonra fazlada geliştirmem mümkün olmadı kendimi. Ama bir alışkanlık oluyor bu da belki uğraşmayı seviyoruz. Okuduğunuz için teşekkürler :)

Hoşgeldin kardeşim :D

Bende diyorum bu forumda kim eksikti yahu .Nerde kaldın gözümüz yollarda kaldı.Nihat Doğan projelerinle internet alemine katkı sağlamak senin işindir zaten.Hade kolay gelsin. :D

:D :D :D

RepeatX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Eif teşekkürler evet her zaman öğrenecek şeyler vardır. vazgeçilmedikçe. ama işte herşeyden çabuk sıkılma huyumuz varya onu aşmamız lazım :hmmm:
@7373 nihat doğan üstadımızın yolundayım ama henüz çok yolum var takip etmenizi istiyorum :D
@Fbbasket teşekkürler hoşbulduk
@BarışBey teşekkürler
@jeymo34 tadını çıkararak öğren keyif almaya bak :hmmm: bir anda yüklenme hepsini öğrenmek için :)

H

halilarici

Misafir

Hoşgeldin :)

maske0072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
@7373 nihat doğan üstadımızın yolundayım ama henüz çok yolum var takip etmenizi istiyorum :D

Aman Aman.Kardeşim sakın Nihat Doğan'ın yolundan gitme.Nihat Doğanizm felsefesini benimse fakat onun gibi olma.Dünya'da 2 tane Nihat Doğan düşünemiyorum.Sözlerimi Nihat Doğan olmak ne demek sözleriyle bitirmek istiyorum.

Nihat Doğan Olmak; Bihter'in öldüğünü gördükten sonra Fatmagül'e bakıp ''rahmetliye ne kadarda benziyor'' demektir.
Nihat Doğan olabilmek 0-0 biten maçın ilk yarısı kaç kaçtı diye sorabilmektir.
Nihat Doğan oLmak 20 tL oLan tişörtü baska bi mağazadan daha ucuz diye 19.99 tLye aLmaktır
Almanyalılar Almansa Sakaryalılar niye sakar değil kardeşim? Adamın sinirini bozmayın!

Not: Hocam yukarıda verdiğim örneklerde sizinle Nihat Doğan'ın kesişen ortak noktanız varsa en yakın zamanda bir veterinere gözükün...

Arkadaşlar tıklar teraziye :D:D:D:D

RepeatX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@abulut81 hoşbulduk
@may hoşbulduk reis teşekkürler
@7373 memleketimin webmasterı bile bir başka kod yazıyor yaa bu felsefeyi benimsedik 1 değil 2 değil binlerce nihat doğan geliyor gelin sizde nihat doğan olun yeniden doğalım nihat doğan olalım :D

maske0072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam ben Nihat Doğanizm felsefesini düşündüm fakat kriterlerime uymuyor maalesef.Nihat doğan olmak bir ülkeyi ülke yapmaktır.Nihat Doğan olmak cenazeye gidip AA adam ölmüş galiba demektir.Nihat doğan olmak hit sitesi için hittirgit.com adlı domaini almaktır.

Not: Bu arada güzel bir domain buldum.Hit sitesi yapacak arkadaşlar hittirgit.com adlı domain boştadır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5