İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biber Hapçıları Siteme Saldırdı

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Biber hapının foyasını düşürdüğüm yazının bulunduğu sayfaya DDOS saldırısı aldım ve saatlerdir sitem kapalı. Saldırı altındaki sayfayı yeni çözdük hosting yetkilileriyle beraber.

Bu biber hapçılarının yaptıklarını yanlarına bırakmayacağım.

Ayrıca, sitemi düzeltip saldırıyı bertaraf ettikten sonra, kaynak vermek şartıyla yazıyı sitelerinize yayınlamanıza izin veriyorum. Yazıyı yayınlayacak olanlar ve bu sahtekârlara darbe vurmak isteyen yürekli webmaster'lar bu başlığın altına yazsın. Yazıyı yayalım isterseniz.

Ayrıntılı şikâyetimde bu sitede yarışma düzenleyen üyeleri de şikâyet etmiştim. Umuyorum kısa zamanda gerekli işlemler başlatılacak. İnşallah bu işle ilgili üretici ve satıcılar para cezası yerine hapise girecek! Yüzsüz dolandırıcılar!..

Böyle saldırılarla beni yıldıramazsınız.
Bütün hapçı karşıtlarından da destek bekliyor ve yazımı ziyarete açtığım zaman kendi sitelerinde yayınlamalarını istirham ediyorum.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Normaldir.Adamlar ordan para kazanıyo_Otopark mafyası gibi düşünmen lazım :)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Siteye erişir erişmez yazıyı sizlerle de paylaşacğaım arkadaşlar. Hatta bakayım, WP kaynak kodu olması lazımdı bende. Vereyim yayınlayın arkadaşlar, baş edemeyeceklerini anlasın utanmazlar.

Ama o sayfadaki yorumlar da önemliydi, alçak bu adamlar ya. Yasaklı ürünü sat, bi de millete saldırt.

Google'dan önbelleğe erişebilirseniz "biber hapı yorumları bodytr" tarzı aramalarla yazıyı görebilirsiniz. Ben hostingcilerle çözüm bulmaya uğraşıyorum bir de derhâl Bilişim Suçlarıyla iletişime geçip yardım isteyeceğim, ben savcılık dilekçesini yazana kadar onlara tespit ettirebilirsem bir ihtimal yakalatabiliriz.

Alçak bunlar ya!

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Emin olun onlar sizi yıldırırlar:)
Hep söylüyorum satanlar kadar alanlarda suçlu , hiç bir gram akıl olmazmı insanda ay geçmiyor bir ölüm haberi duyuluyor bu ilaçlar yüzünden .Şişman olmak zayıf bir ceset olmaktan daha mı kötü?
Bu kadar cok talep olunca bu yamyamlarında gözünün dönmesi cok normal

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Abicim, bu namussuzlara papuç mu bırakalım ya...
DDOS gibi kahpe bir yöntemle saldırsalar da ben bu işin peşini bırakmam artık. Taktım bunlara ben feci hâlde... Benim siteme kapalı kalsın, 10 gün, 10 ay kapalı kalsın. Armut mu toplayacağım... Özellikle Ankara ve İstanbul'daki merkezlerini buldurup baskın düzenletmezsem neyim bundan sonra. Ne sanıyor bunlar kendilerini? Birkaç yüzbin liralık piyasaları var diye adam mı olmuşlar?..

Bunlar mafyaysa biz de gariban değiliz çok şükür. Benim sırf ailemin nüfusu bunları üretip satanların toplamından fazla, binlerce kişi... Mal bu adamlar ya, yemin ediyorum kime bulaştıklarını zerre kadar bilmiyorlar... Göreceksiniz arkadaşlar, sizi de haberdar edeceğim süreçten.

Bu arada, yazıyı açılıyor osahin sağolsun. O linkteki yazı ve yorumları yayanlara sonsuz teşekkürler.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Eyvallah osahin :)
Ben bu sayfayı yayabildiğim kadar yayacağım, kapanıştan 3 gün önceki görüntüler bunlar.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
youtube,izlesene,vidivodo,mynet video,timsah,dailymotion,metacafe,google video,sevenload gibi gibi popüler video sitelerine, sağlam ve farklı title başlıkları ve etiketleri ile birlikte video yap derim.

ben yapardım demek isterdim ancak en fazla movie maker kullanırım, o da çatlak patlak yus yuvarlak..

yiyosa bu video sitelerine dalsınlar :D buarada blogcu.com 'da çabuk index alan bir yer..hatırlatmakta fayda var!

ayrıca tebrik etmek lazım seni :harika:

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Hiç video yapmadım, tecrübem yok ama bu güzel öneri için teşekkürler. Oldukça zekice :)

Bu hapçılardan biri r10'da yarışma düzenliyor. 6 aydır ödül vericem diye kekliyor milleti, bütün arama sonuçlarını aynileştirdi. Okumak isteyenler:
http://www.r10.net/seo-yarismasi/734924-bazi-seo-yarismalarinin-icyuzu.html

Zaten r10 sayesinde ihya olmuş adamlar...

Neyse, yarışması bitsin, ben gerekli kopyaları aldım. Bu yarışmayı açanları da ilgili olan herkesi de savcılığa şikâyet edeceğim. Oradan başlayacağım bu işe. Sonrası Allah kerim.

PhYtOn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun Dostum.Siten açılınca o yazıyı bizle de paylaşırsan sevinirim.

rarely

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Arkadaşım seni öncelikle bu konu başlığından dolayı takdir ediyorum. Gelelim şimdi konuya. Ülkemizde maalesef ki bu tür konularda yasal açıklar var ve karışan eden yok. İnsanların sağlığı hiçe sayılarak en çok zayıflama ve kanser sorunları kullanarak para kazananlar var. Hatta buna internet siteleri, medya ve iş arayan işsizlerde alet ediliyor. Ben bunların işe yaramayacağını biliyordum. Ayrıca bir siteye saldırarak bu tür olayları kapatacaklarını zannediyorlarsa yanılıyorlar bu iş bu kadar basit değil. İnsanların sağlığıyla oynayarak para ve kazanç sağlamakta hiç hoş değil. Bu konunun tekrar üzerine gittiğin için teşekkürler sana. Umarım bu başlık sayesinde bazı arkadaşlar bilinçlenir ve çevresinde bu tür ilaçları kullananlar varsa onları doğru yönlendirir...

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
youtube,izlesene,vidivodo,mynet video,timsah,dailymotion,metacafe,google video,sevenload gibi gibi popüler video sitelerine, sağlam ve farklı title başlıkları ve etiketleri ile birlikte video yap derim.

ben yapardım demek isterdim ancak en fazla movie maker kullanırım, o da çatlak patlak yus yuvarlak..

yiyosa bu video sitelerine dalsınlar :D buarada blogcu.com 'da çabuk index alan bir yer..hatırlatmakta fayda var!

ayrıca tebrik etmek lazım seni :harika:

Fikir cok güzel , bu şekilde cok daha geniş kitlelere ulaşılır ve destekçiniz de cok olur. Herkesin sitesi olmayabilir ama her 10 kişiden 9 unun face profili var .Face gurubuda acılabilir bilinçlendirmek amaçlı.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Hosting firmam olan Servint.net'teki mühendisin yoğun çabası sonucu şimdilik siteyi açabildik. Siteye saldıran heker müsveddesi durumu farkedip farklı bir tarzda saldırana kadar site açık kalacaktır. Önlem kalıcı değil, inşallah kalıcı bir önlem alabiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5