İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BidVertiser artık türk kliği sayıyo! 4 cent/tık

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün bi mail dikkatimi çekti. Artık türk sitelerini/hitini kabul ediyoruz diyorlar. Hemen koydum biraz denedim 4 Cent/tık veriyor. Adsense tarzı reklam seçenekleri var.

Çek ya da Paypal ile ödüyor. Ba$ka seçenek yok.
Paypal seçerseniz 10$ Çek seçerseniz 50$ minumum ödeme.

Deneyin derim.

Referer ile üye olmak için : BURAYA
Referersız üye olmak içiin : BURAYA
tıklayarak Publishers bölümünden kaydolabilirsiniz..

Saygılar.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Teşekkürler uur deneyelim bir, ancak 1-2 problem ile karşılaştım belki sorun bendedir yada paneli tam olarak algiyamadigimdan. 1.nci olarak 2 domain den sonra aldigim kodları 3-4-5-6. sitelerime ekledigimde reklam görüntülenmedi bende bu nedenle 1nolu sitemin kodlarını sitelere yerleştirdim.

Diğer bir husus reklam bannerları her sitede aynı cıkıyor ayrı ayrı sitelerime göre ayrı renk ve boyutlarda yapmak istiyorum tam olarak nereden yapabilirim.

Teşekkürler.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende kullanıyorum abd hıtı ıle ama turk hıtlıde cıktıysa daha guzel olur ama uzun surmez

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saymıyor gibi sanki 2 gündür tık yok diyor

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hep aynı reklam çıkıyor

reklamınızı yayınlayın diye :D

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
öyle bir mailden haberim yok ama reklam verenler hangi ülke tıklamalarına para verdiklerini açıkça yazıyorlar. o reklamlar sitede çıkıyor ama Türk tıklamalarına para vermiyor. tık gözükmemesi buna bağlanabilir.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
3 gündür panelimde her hangi bir hareketlenme yok.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar henüz havuzlarında türk reklamlar yok ondan boyle adsense gibim degil adamlar, reklam varsa onlari dondurup gosteriyorlar iste ama türk siteler icin türkçe reklam varsa gösteriliyor, adamlar türkiyeden reklam almaya başladılar ama veren olmadıktan sonra napsınlar

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
3 gündür neden reklamlarımın dönüşümün görünmedigi hakkında ticket actım cevap aşagıdadır.

Please be informed that in a non-English websites our ads will appear
with
" Your Ad Here for Free" content.

The reason for showing only the " Your Ad Here for Free" ads is that
unfortunately, we do not have any advertisers that wish to advertise on
non-English websites. However, potential advertisers will be able to
follow this "Advertise Here" link and advertise directly on your site
using BidVertiser.

Best Regards,
BidVertiser Support Team

istenmiyoruz bu kadar basit.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
istemediklerini değil de ing. olmayan sitelerde "Advertise Here" linkini göstererek reklam almaya çalıştıklarını anladım ben..

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskiden GEO targeting reklam var diye üye olmustum. Türk sitede kendi yabanci reklam cikiyordu ama tiklar sayilmiiyordu.

Sebebi de firmalarin TR ye ödeme yapmadigi idi. Peki geo targetingde Türkiye de yaziliysa orda da cikmasi gerekiyor , o nedenle sadece o reklamlari ekledim dedim. Cevap gelmedi.

Sanirim ayni sekilde yabanci reklamlari gösterip ödemedigi icin diger Türk webmasterlar da sitelerinden kaldirdi.
Bu sefer ilgi cekmek icin böyle birsey yaptilar gibime geliyor.

Daha bir I harfini 1 ile kullanmalari bile hos durmuyor bence.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bidvertiser türk hitini ne zaman saymamaya başladı ki? ben 5 ay öncesine kadar Türk hiti ve TR site ile 4-5 ay kullandım ve tık başına ortalama 10 cent alıyordum, paypala da tıkır tıkı geliyordu paracıklar...

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu başlık açıldığı zaman üye olup denemek istedim türkçe bir sitede ve tek bir sayfada reklam kodunu kullanarak aldığım sonuç: her 1000 gösterimde 15 tık 2 $ kazanç

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5