İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bıktım bu genel hizmet reklamlarından

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
redbaron' Alıntı:
devamlı genel hizmet reklamları çıkıyo kafayı yiyecem artık birşeyimi yanlış yapıyorum acaba

Eğer siten bir forum sitesiyse ve kapsamlıysa bunu yapabilir. Bunu yapması o forumun hangi forum scripti olduğu da bazen önem taşıyabiliyor. Forumlarda çok fazla table çok fazla hücre çok fazla resim çok fazla icon mevcut. Bunlar da ters etki edebiliyor.

İkinci mevzu senin de bildiğin gibi sayfada içerik azlığı. İçerik az olduğunda ve içerikte reklam unsuru kelime olmaması..

Üçüncü bir sebepse PageRank in "0" a düşmüş veya iyi güncellemede "0" a düşecek olabilir. Bu da Adsense den değil Google dan banlandığın anlamına gelebilir.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
herkese mi çıkıyor yoksa sadece size mi? bunu bir araştırın bence..

Schzo*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blade78' Alıntı:
keremcem demekki kanser olackmış :D
kaynak koda bakın kesinlikle iframe falan değildir :) ben bu işi sevdim :D umarım google abimiz bunu bir hile olarak kabul etmiyordur. Kendisi demiş reklam çıkmıyosa burdaki reklamları göster diye :)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Schzo*' Alıntı:
kaynak koda bakın kesinlikle iframe falan değildir :) ben bu işi sevdim :D umarım google abimiz bunu bir hile olarak kabul etmiyordur. Kendisi demiş reklam çıkmıyosa burdaki reklamları göster diye :)

bu da yasak, sonuçta google ın yasak dediği şey sayfada alakasız reklam çıkartma teşebbüsleri

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hemen sorununuza çare buluyorum... deneyin memnun kalacaksınız.

Arkadaşlar Reklam çıkmayan sayfanızdaki google haricindeki JAVASCRIPTLERI kaldırın. <script></script> bu şekildeki scriptleri google reklamı olan sayfalarda kullanmayın.. kelimelerinizle alakalı reklam varsa Mutlaka reklam çıkacaktır. Ayrıca kazançlarınız %100 artacaktır..

reklam çıkartmayı başaranlardan repleride bekliyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5