İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bıktım bu genel hizmet reklamlarından

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
devamlı genel hizmet reklamları çıkıyo kafayı yiyecem artık birşeyimi yanlış yapıyorum acaba

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
üyelere özel bi sayfamı google botunun giremeyeceği tarzdan ?

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok masques imzamdaki sitem işte bir türlü çıkmıyo reklamlar

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adsense oyun sitelerini pek sevmiyor sanırım... :s

sürekli oyun sitelerinde aynı problem var... konualrdan birinde bi arkadaş güzel bi açıklama yapmıştı ama konuyu bulamadım. yine bi oyun sitesi ve yine genel hizmet reklam sorunu vardı bence bi bak o konulara yardımcı olur...

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpaple ilk girişti sağ tarafda reklam çıkıyor fakat oyun oynayınca veya kategorileri listeleyince genel hizmet çıkıyo

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
redbaron' Alıntı:
culpaple ilk girişti sağ tarafda reklam çıkıyor fakat oyun oynayınca veya kategorileri listeleyince genel hizmet çıkıyo
yok 10-15 sayfa fezdim kategorileri listeledim reklam sayisi 5 e cikti :)

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allallah allah ya :) bu google ne işler ceviriyo böyle
bende hala genel hizmet gösteriyo :(

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alternatif url belirt. hizmet reklamları yerine başka reklam çıksın boşa gitmesin bari.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
redbaron' Alıntı:
anlamadım tam olarak ne yapıcam url belirt derken ?
Google'dan reklam renk ve boyutunu ayarladığın yer varya oraya git.Sonra ayarlarını yap aynı sayfada aşağıda ayarı var reklam çıkmadığı zaman url'den reklam göster veya reklam çıkmayınca o yeri istediğin renge boyayan.Yani google reklamı yokken başka url reklamı yap diyo yada yine kendi bannerini koy.Karar senin :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani google hesabında yeni reklam birimi oluşturma bölümünde alternatif url yi seçip; hizmet reklamı yerine kendi reklamlarını vey abaşak bir reklamı yayınlayabilirsin. en azından hizmet reklamı gibi boşa gitmez..

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar denemedim haklısınız bunu yapsam daha iyi olcak fakat normal reklamların çıkması için birşeyler yapmam gerekiyomu

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar çok basit, sitendeki misal ana sayfandaki kocaman orta resmin title ve alt tagina game, free games, play games, oyun oyna gibi kelimeler yaz

ve üst menudeki resimlere de tag ver bu tarz, sonra yanda beceri gibi bir laf var becer... mek mak filan gibi kelime google a saksi gelmis olabilir

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok deniyorum hemen akreplist

edit:sanırım bu da işe yaramadı bu google ın oyun sitelerine gıcığı var galiba :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya game ile ilgili nasıl reklam olmaz sen dedigimi olabildiğince tüm resimlerde kullan, bir sure bekle goreceksin reklamlar cikar, bedava oyun, bedava oyunlar, free games gibi kelimeleri de meta kismina baslarda yaz kesinlikle olmasi lazim

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet reklam olmayınca yapacak bir şey yok. İngilizce bir sitemde (deneme amaçlı) 8 tane kule reklam koydum 4x8 = 32 hepsini farklı reklamlarla doldurdu. Bir de türkçe sitede deneyeyim dedim 1 tane reklam çıktı diğerleri hep boş.

yani reklamverenin google ı tanıması lazım Türkiye'de

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sitede de aynı

redbaron' Alıntı:

aynı durum benim sitede de var...ne yapacaız..bir ara çok iyiydi..bu sorunubi çözsem

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5