İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bıktım bu KabloNet'ten.

Netmira.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ADSL de daha çok sorun yaşayacağını düşünüyorum.
128 le max 8kb hıza erişirsein adsl de. Kablo da ise bu ortalama 12-16kb civarında..

phuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kablo yerlerde rezil oldu iice .. adls e geçelim die iice yavaşladı

P

Privet1958

Misafir
Arkadaslar benimkide koblo ama herhalde biraz farki.Nedeni ise ben 800-900kb/sn download yapabiliyorum.
Ama fark su olsa gerek ben yurtdisindan araniza katiliyorum(Rusya'dan)
Moskova'dan Sevgiler selamlar hepinize...

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende kablonet kullanıyorum bir ara baya bir download ve upload düşmüştü ama şu anda iyi gibi gözüküyor en azından ilk geldiği günkü gibi bilmem bundan kaç sene önceyse artık :)

Adsl 256kb bağlantıyı 49 milyona düşürmüş bu çok güzel bir olay da yalnız bir sorun var kablo netin modemini ben zamanında 100 dolara almıştım şimdi 1 dolara satamıyoruz.. Herkes adsle geçiyor.. O yüzden bizde kabloya devam ediyoruz.. :)

İyi paylaşımlar..

E

esser

Misafir
hitmp3tr_com' Alıntı:
walla adsl bazen bir çok siteye girmiyo
arkadasım sitelere adsl girise adsl engel olmaz modem de sorun vardır.Mesela aztech modem ve win98 birbirine uyumsuz bazı sitelere girmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5