İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bildiginiz resim galeri scripti varmi?

S

SILAM

Misafir
arkadaslar elimde bircok resim var onlari teker teker degilde 1 programla yayinlamak istiyorum.bildiginiz begendiginiz asp,php bir script varmi?

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
var. msnden görüşelim. çok uygun fiyata resimlerini site yaparım hemde html.

S

SILAM

Misafir
para kalmadi cebte:) domain host derken..free ariyorum arkadaslar.

S

SILAM

Misafir
internette gezinmek irak caddelerinde gezinmekten beter olmus..resim diye ariyorum titlelerinde resim yaziyor girdim w arez yedi pc..of ya 20 dakkadir pc,dosya temizle temizle hala devam ediyor..nereye baksam bir dosya buluyorum..bu pislikleri yayinlayanlar insallah kendi kuyularina dusup geberirler..
adres buydu sanirim adana-resimleri.goods-areas.com/ tekrar tiklamaya korkuyor insan:)

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onder kardeş uyanık diyosun ama sonuçta bir emek var yani. Arkadaş irtibata geçerse ücretsiz yapacağım! onder sağolsun:) Sılam msnden görüşelim!

O

onder

Misafir
123mp3' Alıntı:
onder kardeş uyanık diyosun ama sonuçta bir emek var yani. Arkadaş irtibata geçerse ücretsiz yapacağım! onder sağolsun:) Sılam msnden görüşelim!

yaşının 20 olduğuna eminmisin sen ;)

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
coppermine kullanlan oldukca kolay
arkadaşlar uzatmayın konu fazla emek harcandıgı icin para istemek en büyük haktır.

S

SILAM

Misafir
bir tane java kod buldum..oncelikle onu deniyecem..olmazsa verdiginiz program,scriptlere bakicam..sagolun arkadaslar.

S

SILAM

Misafir
123mp3' Alıntı:
icinde emek varsa ve bunu satiyorsaniz..birisine inatlasmanizi bir firsat bilip bundan yararlanmak istemem..dusundugunuz icin yinede sagolun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5