İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bileğinin hakkıyla para kazanmak isteyenler!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugurozbek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepimiz sitelere üye olurken girdiğimiz catcha kodlarını biliriz.
bu captcha kodları yazarak para kazanabileceğimiz bir site var.
bu sitede bir gecede 2-3 dolar kazanmak mümkün.
neden gece diye sorarsanız geceleri daha yüksek ücret veriyorlar. ödemeler her hafta pazartesi gününden sonra yapılmaktadır.
minimum ödeme tutarı 3$dır.
ben bunu girmekle uğraşamam diyorsanız referallerinizden de kazanabilirsiniz. daha detaylı sorularınız için lütfen mesaj atınız.

referalli linkim buradan üye olunuz

ÖDEME KANITIM
2iuo.jpg

ugurozbek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar saatlere göre verilen ücret değişiyor. statistics kısmına bakabilirsiniz. ayrıca iş yoğunluğuna göre ücretler bazı günlerde 2 yada 3 katına çıkıyor. bence deneyin pişman olmazsınız. not (bu işten geçimini sağlayan yabancı arkadaşlarım var) detaylı bilgi için pm

darklordtyana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
You are incorrectly typing 2 word images that are perfectly readable. We require typers that commit to excellence and are able to do a good job. Your account is now permanently suspended, and will not be unbanned.

bana böyle bi yazı çıkıyor anlamı nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5