İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilge Wordpress Teması - Türk Malı

Goddamngenius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
screenshot.jpg

Merhabalar, yeni bir wordpress teması ile karşınızdayım : Bilge WordPress Teması. Temanın yapım aşamasından biraz bahsedeyim.

Temanın tasarımını Fireworks ile yaptım. Ardından css/xhtml işlerini hallettim. En sonunda da WordPress entegrasyonunu yaptım. Bu süre içerisinde en çok zamanı yine çizime harcadım. Tasarlamak çok zevkli ama bir o kadar da zor bir iş. Bunu tekrar kendime kanıtladım.

Bu temada diğer temalardan farklı olarak tipografiye ayrı bir özen gösterdim. Öyle ki bunun sonucu olarak Cufon adlı yeni bir teknolojiyi kullandım. Başlıklarda Gnuolane adlı bir font kullandım. Cufon sayesinde her tarayıcıda, her bilgisayarda font sorun çıkartmadan çalışıyor.

Tema şu an test aşamasında olduğu için oluşabilecek sorunları bana iletmenizi rica ediyorum. Oluşan sorunları düzelterek yeni sürümlerini oluşturabiliriz. Ayrıca temada olmayan ama istediğiniz herhangi bir özellik varsa onları da yazabilirsiniz. Eğer uygunsa eklenebilir.

Temanın özelliklerine bakmak için ve download etmek için aşağıdaki linkeri kullanabilirsiniz.

Demo

Download

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Temanız güzel ama sitenin altında bulunan ciyak sarı reng biraz daha koyulaştırılsa göze daha hoş görünecektir. Başarılar.

Goddamngenius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Temanız güzel ama sitenin altında bulunan ciyak sarı reng biraz daha koyulaştırılsa göze daha hoş görünecektir. Başarılar.

Teşekkürler, bu eleştiriyi birisinden daha aldım. Ara güncellemeden bu konuya özen göstereceğim. Tekrar teşekkürler.

S.Atik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tema çok güzel duruyor. Yeni tema arıyordum blog için. Kullanabilirim teşekürler eline sağlık

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
güzel bir tema yapmışsınız, beyaz temamdan sıkılmıştım, bi deneyelim bunu

Goddamngenius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
güzel bir tema yapmışsınız, beyaz temamdan sıkılmıştım, bi deneyelim bunu

Tema çok güzel duruyor. Yeni tema arıyordum blog için. Kullanabilirim teşekürler eline sağlık

Beğenmenize sevindim, güle güle kullanın efendim.

Hoş çalışma olmuş, eline sağlık.

tema çok hoş geldi gözüme teşekkürler

Teşekkürler arkadaşlar.

the_joker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel tema ellerine sağlık ancak yorum kısmı ölü olmuş çok cıplak duruyor

yorumlar bölümüne biraz daha görsellik katılsa güzel olurmu css ile

Goddamngenius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Güzel tema ellerine sağlık ancak yorum kısmı ölü olmuş çok cıplak duruyor

yorumlar bölümüne biraz daha görsellik katılsa güzel olurmu css ile

Yorum kısmına ben karışmıyorum, intensedebate hallediyor. :)
Yorum için teşekkür ederim.

sarı uygun aslında ama tabi turkuaz maviside olabilir yakışırdı

Turkuaz mavisi temada zaten var diye düşündüm, linklerde vs. O yüzden sarı yaptım. Biraz daha koyu olması daha iyi olacaktır ama, düzelteceğim.

Burakx5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel Bir tema olmuş. sitelerimden birinde kullanmaya başlıyorum. :)
Ama öne çıkan görsel belirleme kısmı çalışmıyor. ana sayfada küçükresim göstermek için başka ne kullanabilirim

Goddamngenius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Güzel Bir tema olmuş. sitelerimden birinde kullanmaya başlıyorum. :)
Ama öne çıkan görsel belirleme kısmı çalışmıyor. ana sayfada küçükresim göstermek için başka ne kullanabilirim

Teşekkürler, temanın 2. versiyonunda bu özelliği ekleyeceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5