İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BilgeAdam da Sistem Mühendisliği Eğitimi

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben yazılım'a gittim şimdide tekrar alıyorum :). Baya iyi eğitimleri tabi bu sıralar kötülemeye başladılar. 11 milyar ne yahu ben 5 milyara kayıt oldum ayak üstü kazıklamaya çalışmışlar :. Birde benden size tavsiye acele etmeyin kayıt olmak için, kandırıyorlar son kontenjan yetişin kapın gibilerinden gaza getiriyorlar. Sonra kayıt oluyosun kontenjan dolmadı diye erteliyorlar :)

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wallaha bana aynısını dediler :D son 2 kontenjan kaldı dediler bi de kampanyanın yarın son günü daha bu fiyattan bulamassınız dediler :D

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İndirimini yaptırtıcan daha fazla inmiyorlarsa da yapacağın tekşey şu olsun; Sizi aradıklarında "Sizden vazgeçtim fiyatınız bana uygun gelmiyor şuan NETRON ile görüşüyorum" diyeceksiniz telefonu trak diye yüzünüze kapatıyorlar :D merak etmeyin en geç 30dk içinde suratsızca "Sanırım bir daha gözden geçirebiliriz" diyerek tekrar arıyorlar :D, üzülme indirim bitmedi taksit yaptırdıysan son 3 yahut 4taksidi peşin şekilde öde en az 300 400ytl indirim yapıyorlar .
Ben peşin 9000ytlden, 4500ytl peşin fiyatına 9taksit yaptırdım :D son 6taksiti peşin ödedim 450ytlde indirim oldu bana 4000ytlye geldi diyebiliriz.

Ben memnunum tavsiye ederim..

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Şahsen ben tavsiye etmem aynı eğitimi natrondada alırsınız. Bilgeadam diğer türlü pek ilgilenmiyor heleki tekrar alan yada bitirmiş bir öğrenciseniz o zaman tam yandınız. kariyernoktasınada güvenmeyin yani iş ayarlıyoruz dedikleri vs. boş. bilgeden uzak allaha yakın madluck başka yer bak bence sen hatta tavsiyem yazılım okuacaksan .net değilde java eğitimi al :)

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Arkadaşlar Netron'da ücretler ne kadar? Ayrıca güzel bir firmaya benziyo.Teknik ingilizce dersleri ücretsiz.Ben network dersi almak istiyorum.Bide anlamadığımız dersleri tekrar görme imkanı burda da var mı , bilgeadamdaki gibi? Bu soruları cevaplıyabilecek arkadaşlar yazarlarsa sevinirim.Şimdiden tşkler...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Netronda fiyatlar 5000-2500 ytl arası zamanına göre değişiyor.Ben bakırköy şubesindeyim.Anlamadığınız dersleri evet bilge adam gibi tekrar yapma şansınız var.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
KraListe sen kendin ne dersi alıyosun Netron'da ? Ve ordan sınavları geçmek zor mu ? Sınavlara girme şansın tekrar var mı ? Ve ordan mezun olduktan sonra iş imkanların neler ?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
KraListe sen kendin ne dersi alıyosun Netron'da ? Ve ordan sınavları geçmek zor mu ? Sınavlara girme şansın tekrar var mı ? Ve ordan mezun olduktan sonra iş imkanların neler ?

Ben mcpd kursuna gidiyorum.Daha yeni başladığım için sorularına net cevaplar veremem onlar bir görüş istersen.

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şunu eklemeyi unutmayayım. Netron en iyi Sistem Mühendisini BilgeAdama kaptırdı. BilgeAdamda sistem mühendisi olan bir eğitmenin açmış olduğu site var > www.sistemuzmani.com .
Ayrıca şunuda eklemek isterim Netronda stajyer olan kişilerin bir çoğu BilgeAdamdan eğitim almış kişiler. 2 3 tanesi yakın tanıdığım..

EduTimedada aynı şekilde BilgeAdamdan stajyer var. Şuan EduTimeda Sis. Müh. okuyan bir yakınım bulunmakta kendisine sorduğumda süperler diyo EduTime için.

Karar değiştirici değilim ama buna biraz mantıksal ve istatistiki bakarsan senin için daha iyi olur. Karar yine de senin.

Başarılar

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Şunu eklemeyi unutmayayım. Netron en iyi Sistem Mühendisini BilgeAdama kaptırdı. BilgeAdamda sistem mühendisi olan bir eğitmenin açmış olduğu site var > www.sistemuzmani.com .
Ayrıca şunuda eklemek isterim Netronda stajyer olan kişilerin bir çoğu BilgeAdamdan eğitim almış kişiler. 2 3 tanesi yakın tanıdığım..

EduTimedada aynı şekilde BilgeAdamdan stajyer var. Şuan EduTimeda Sis. Müh. okuyan bir yakınım bulunmakta kendisine sorduğumda süperler diyo EduTime için.

Karar değiştirici değilim ama buna biraz mantıksal ve istatistiki bakarsan senin için daha iyi olur. Karar yine de senin.

Başarılar

Stain , tanıdığın çok network uzmanı var herhalde.Msn'mi eklersen bana yardımcı olabilirsin belki.Hem bu şirketler hakkında biraz bilgi verirsin , hemde networkde bazı bilgilere ihtiyacım var.Belki tanıdıkların bana yardımcı olabilirler.Davetiye bulamadığım ve kayıt olamadığım için msn mi mecbur buraya yazıcam ([email protected]) eklersen memnun olurum.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Netronun mail destekleri yavaş herhalde.Hatta yok gibi bişey.Kaç gün önce mail attım.Hala ilgilenipte msj atmadılar.Şirketleri hakkında bi kaç soru sordum.Bi tane de networkle ilgili soru sordum.Hala cevap bekliyom.
Her neyse bu sınavlar ingilizce oluyomuş.Baya ağır bi ingilizce mi sordukları sorular ? Teknik ingilizce öğrenmek yeter mi o soruları anlamaya ? Edutime teknik ingilizce dersi veriyo mu ?
Bide edutime da ücretler ne kadar haberiniz var mı ?
Bunları cevaplıcak arkadaşlara şimdiden tşkler.İyi akşamlar...

dunyaikincisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mühendislik; yalnızca devletin yetki verdiği üniversitelerin ilgili Mühendislik Fakültelerinde verilir. Matematik, Fizik, Kimya vb. mühendislik dersleri almayan insan, mühendislik sıfatına sahip olamaz, ve hiçbir özel kurum, (buna Microsoft da dahil, kim olursa olsun) Türkiye'de Mühendislik sertifikası veya diploması VEREMEZ. Bu konuyla ilgili birkaç sene önce Mühendislik Odaları dava açtılar ve kazandılar. Bilge Adam'ın kullandığı kelimelere dikkat edin, artık mühendislik kelimesini kullanamıyorlar, dikkatinizi çekerim.

Saygılar...

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende dikkat ettim eskiden mühendis olarak görüyordum ama şimdi uzman olarak yazıyorlar... İş tecrübeniz yoksa bu diplomayı almanızı tavsiye etmiyorum. Gidip bi firmada çalışıp çıraklık eğitimden ustalık belgesi almak daha mantıklı geliyor... Ahmet Yesevi Üniversiteside Türkçe eğitimle uzaktan bilgisayar mühendisliği diploması veriyor hemde 4 yıllık bildiğimiz üniversite ama o diplomayla bile Türkiyede resmi olarak mühendis sayılmıyorsunuz bildiğim kadarıyla...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mühendis terimini yanlış kullanıyorlar, son zamanlarda gelen tepkiler üzerine de uzman olarak bu sıfatları değiştirdiler, Mühendislik üniversite diploması ile elde edilen birşey. Herhangi bir konu üzerine eğitim almış ve uzmanlaşmış kimseye de uzman deniyor zaten, doğrusu da sistem uzmanı diye hitap etmektir.

Mühendis adam iş yapabilmek için Emoya yıllık bir bedel ödemelidir. Uzmanın böyle bir olayı yok, kaldı ki konu hakkında diploması da yok yani mühendis sıfatını hakedebilmesi için, ayrıca bir yemini de yok bu konuda. Mühendis mezun olurken aynen askerlikteki gibi yemin etmektedir.

Yani kısaca bu eğitimler ara eleman ihtiyacını karşılamak için nitelikli eleman yetiştiren birer kurs tur. Şu anda mühendisten çok ara teknik elemana ihtiyaç daha fazladır, hatta nitelikli ara elemanlar zamanla mühendisten çok daha iyi kazanabilirler...

Ayrıca bilemedin en fazla 1 yılda alınan bir kursta kimse kimseye mühendislik diploması veremez, halkı eğitim almaya çekebilmek için kullandıkları bir kandırmaca bu...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5