İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BilgeAdam da Sistem Mühendisliği Eğitimi

mustafaturan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Arkadaşlar yazın Bilgeadam da staj yaptım. Bu konu hakkındaki bilgimi sizlerle paylaşayım, Bilgeadam da verilen Sistem Mühendisliği sertifikası onaylı bir sertifikadır ve çoğu üniversitemiz dünyada hiçe sayılmasına rağmen bu sertifika dünyanın tüm ileri ülkelerince kabul görmektedir.(lütfen tanıtım kataloglarından ya da web sayfasından bilgi almayı ihmal etmeyiniz)

Ayrıntılar için bilgeadam diye Google da aratın ve online bilgi sistemine başvurun, kafanıza takılan tüm soruları yanıtlayacaklardır. Hatta çalışan bir telefon numarası bırakırsanız direk sizleri arayarak iletişime gececeklerdir.

Saygılar,
Mustafa Turan

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sistem mühendisliği nedir bir açar mısın ne işe yarar eğitim için gerekli özellikler nedir mesela yaş öğrenim durumu filan veya ücret açıklarsan sevinirim

tasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende netronun bakırköy şubesine kayıt oldum.bilgisayar teknikeriyim.güvenlik kamerası alarm.web desing full html css xml php joomla dilleri konusunda üst düzey bilgiye sahibim.yanlız araştırmalarıma göre sistem en iyisi.ve buna kayıt oldum.baktım avrupa yakasında kiralar çok pahalı kadıköye taşıdım kaydımı.ayın 14 günde eğitim başlıyo.
yanlız size birşey söyliyim sistem mühendisliği sertifikası ile bilgisayar mühendisliği çok farklı burdan alacağınız sertifikaa sonuçta microsoft dan ve bilgeyst imzalı ben şahsen bilgisayar mühendisliği diploması ile bile kıyaslamam sistem mühendisliği serfikasını

mcoskun83

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İŞİM NEDENİYLE AYRILMAK ZORUNDA KALDIĞIM BİLGE ADAMDAN PARA YERİNE GEÇERLİ KART ALDIM KARTIN BEDELİ 1948 TL. BU KARTLA BU MİKTARI KARŞILAYARAK İSTEDİĞİNİZ EĞİTİMİ ALABİLİRSİNİZ. ACİL PARAYA İHTİYACIM OLDUĞUNDAN 1500 TL YE VERİYORUM BU KARTI TELEFON NUMARAM 0534 657 79 97

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5