İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgidestek Internet Hizmetleri (bilgidestek.net.tr)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
yiğit aybay merhaba , referanslarınızda bulunan "www.hemenbul.org" adlı sitede yasal olmayan paylaşımlar yapılıyor,

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sitedeki Banneri Beğenmedim.
Onun Yerine Daha Ciddi Olarak Kendi Çektiğiniz Resimleri Koyabilirsiniz.

+

Referanslarınız Biraz Az.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fotoğraf Konusu Bence Çok Önemli Gittiğiniz Datacenterda Serverın Resmini Çekin, Sonra Bi Eleman Serverı Kurcalarken Çekin:)
Daha İyi Olcağından Eminim.

Crash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım ben bu arkadaştan 2001-2002 yılında host almıştım.Hala devam ediyormuş gibi gözüküyor.Hayırlı olsun.
Galiba trpro veya benzeri bir isimle olmalıydı galiba o zamanlar birde irc server vardı

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Antalya yavaş yavaş bilişime alışmaya başladı.

Ben de Antalya'da faaliyet gösteren birisi olarak başarılarınızın devamını dilerim.

Eğer Tanışmak isterseniz iletişim bilgilerim aşağıdaki gibidir. Sizinle ortak çalışmalar yürütebiliriz.

SAYGILARIMIZLA

INFO DESTEK İnternet Hizmetleri (Powered By CAST-MEDIA)
0 242 243 00 90

Hasan Subaşı Cad. Balcı İş Merkezi No:8/11 ANTALYA

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayturk'e hitaben; Verdiğiniz telefon numarasından size ulaşmaya çalıştım ama sanırım toplantıdaydınız. Bugün öğle saatlerinde muhtemelen hasansu başı caddesine uğrayacağım. İletişim bilgilerimi bıraktım. Eğer geri dönerseniz tanışmak üzere size de uğrayabilirim yada müsait olduğunuzda çayımı içmeye sizi ofisime bekliyorum. İyi çalışmalar dilerim :)

Tanışmak üzere msnlerinize eklerseniz sevinirim. Kişisel msn adresim [email protected]

Saygılarımla,

Yiğit Aybay

Yiğit Bey;

Evet bugün bir toplantımız vardı bu sebeple ofis dışındaydım. Umarım daha sonraki bir vakitte görüşmek dileklerimle.

iyi çalışmalar

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarım biraz daha kurumsal olsa iyi olur gibi geliyor.

Tasarımın kurumsal olmasını beklememiz yanlış bence bu firmadan net.tr uzantısına sahipsin forumdan akıl tanışıyorsun ben şunu anlarım size net.tr uzantısı almanız için gerekli lisans veya bilişim derneğine sadece yazıklar olsun demek kalır.İş hayatınızda başarılar dilerim..Siteniz güzel olmuş profesyonelce çalışma ama paketlerini tanıtmak hiç hoşuma gitmedi tabii renkler ve zevkler tartışılmaz....

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarımın kurumsal olmasını beklememiz yanlış bence bu firmadan net.tr uzantısına sahipsin forumdan akıl tanışıyorsun ben şunu anlarım size net.tr uzantısı almanız için gerekli lisans veya bilişim derneğine sadece yazıklar olsun demek kalır.İş hayatınızda başarılar dilerim..Siteniz güzel olmuş profesyonelce çalışma ama paketlerini tanıtmak hiç hoşuma gitmedi tabii renkler ve zevkler tartışılmaz....

Haklısın yazacağımı yanlış yazmışım.Kurumsal değil de biraz daha kalite bir tasarım olabilirdi bence.Bu tarz tasarım kullanan onlarca hosting satıcısı var.Bildiğim kadarı ile TSE'den Internet Servis Sağlayıcılığı yeterlilik belgesi(tam adı bu olmayabilir) almadan da net.tr domain kaydedilmiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5