İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgisayar filtresi gibi birşey lazım acil

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar işyerindeki tüm bilgisayarlarda msn ve buna benzer chat programlarını engellemek adına nasıl bir önlem alabiliriz aceba?

birkaç program denedim ama randumanlı degil.

Msn messenger engelleyecek

yahoo messenger engelleyecek

gtalk engelleyecek

e-messenger olaylarını engelleyebilecek

yani kısacası engelleyebildigimiz kadar tüm sohbet sitelerini ve sohbet tabanlı yazılımların kullanılmasını engellemek istiyoruz ama çok istiyoruz.

Bilgisi olan arkadaslar yardımcı olurlar ise sevinirim.

bu dediklerim olmasa da sadece Msn messenger için çözüm bulabiliriz.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
indirdim deniyorum linki verdiginden beri ama bu da işimi görmüyor, msn messengeri felan engellemek lazım öncelikle :s

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cagatay sen engelle nasıl engelledigini bana soyle bende Gelim acim Dolandıralım Ortalgıı

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ttnet in aile filtreleme programı vardı sanırım. onda msni kapat seçeneği var sanırsam.

deja_wu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullandığınız modem ayarlarlarından o programların portlarını kapatarak engelleye bilirsiniz yada iş yerinize linux server kurarak tüm giriş ve çıkışları kontrol altına ala bilirsiniz downlad kısıtlaması yasaklı siteler kb. kullanımı vs.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan için tam istedigimiz çözümü bulamasakta tüm bilgisayarlardan msn messengeri kaldırdık ve birim amirleri tarafından uyarıldı personeller.
hele biraz böyle gitsin bu süre icinde daha kesin bir çözüm aramaya devam..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5