İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgisayar kapanmıyor

A

Anonymous

Misafir
Bilgisayarı kapatmaya çalıştıgımda c sürücüsünde hata var diyip kapatmıyor ne yapabilirim.Disk birleştirme falan yaptım ama bilmiyorum neden...
Yardımlarınız için saolun

A

Anonymous

Misafir
başlat a msconfig yaz orda genel sekmesinde gelişmiş var ona tıkla orda (hızlı oturum kapatma özelliği devre dışı bırakılsın) dıya bişe var onu tıkla yani işaretli olsun tekrar dene bol şans...

A

Anonymous

Misafir
sistem özelliklerini yazsaydın daha iyi olurdu daha sağlıklı düşünebilirdik
seskartından olabilir eğer seskartın creative nin yeni serisi olan cyristal chip setliyse bazı sistemlerde çakışmaya neden olup sistemin kapanmamasına sebep oluyor.

muratemer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum bence bilgisayarını ms-dos promt da aç ve scandisk'i çalıştırıp tam bir tarama yaptır yüzey taraması dahil ve yüzey taraması yaparken dikkat et "kırmızı B" harfi olan bölgeler varmı buna dikkat et eğer varsa harddiskinde bad sector var demektir ki bu da ciddi bir sorun bunu halletmenin de yolları var ama garanti değil kısacası bad sector lü hdd den hayır gelmez umarım böyle bir sorun değildir senin ki son çare olarak sana temiz bir fdisk ve format atıp sistemi yeniden kurmanı tavsiye edebilirim kolay gelsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5