İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgisayar Kursu Ankara tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

director06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba yeni başlayanlar için katkımın olması bakımından bende bir tavsiyede bulunmak istedim.
Ankara'da bilgisayar kursu almak isteyenler için fiyatları çok uygun bir kurstan bahsetmek istiyorum. Kursun ismi 3Bilgi Eğitim. Kurs 350 TLye 72 saat grafik tasarım dersi veriyor hesap edin gerisini. Web tasarım konusunda da oldukça sağlam hocalarının olduğunu duydum. ben arkadaşımın yalancısıyım. Kursun sitesine ulaşmak için tıklayınız: bilgisayar kursu ankara

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
bende ankarada yaşıyorum ve bu kursu çok iyi biliyorum.. sadece bilgisayar üzerine değil kapsamlı bi kurs.
tüm arkadaşlara öneriyorum

resifoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum bilşiim eğitim merkezi var ankarada gerçekten çok iyi sertifika programları var tavsiye ederim ayrıca birçok büyük kuruluşun yetkili kursu

tekmer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilişim eğitim merkezi hakkında ben de oldukça olumlu yorumlar duydum.
ankarada da şubesi var.
hatta şu sıralar uçuran yaz fırsatı adı altında bir kampanyası var.
kaydolmayı düşünüyosan acele etmeni tavsiye ederim, kampanya sona ermesin.

BugraHan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilişim eğitim merkezini o kadar sık duymaya bşladım ki en kısa zamanda görüşmeye gideceğim.
öğretme garantisi veriyorlarmış yahu :O
biraz araştırdım yalan yanlış bir şeyler çıkmasın diye, gerçekten de iyi.
microsoftun türkiyedeki yetkili eğitim merkeziymiş.

director06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgisayar Sertifikası veren ankara'da çok yer fakat netice itibari ile para veriyoruz. eğitimin de kaliteli olması gerekir ben oyumu 3Bilgi Eğitim'den yana kullanırım. Bilişim eğitimi sadece google reklamlarında gördüm. yakınlarımdan bana tavsiye eden olmadı

sistem1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilişim eğitim merkezinde çeşitli alanlarda sertifika programları var burdan size uygun bir kurs alıp sertifikanızıda aldınızmı iyi bir noktada işbulmanıza yarayacaktır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5