İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgisayar Öğrencisinin Anahtarlığı ((=

HoffnungTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Evet Arkadaşlar sizlere Lise 1 de bilişim öğretmenimden gördüğüm daha sonrada kendime yaptıgım anahtarlığımı göstermek istedim :)

256 mb ram i anahtarlık yaptım ((=

yorumlarınızı bekliyorum...

13407.jpg

Saygılarımla...
Resul COŞKUN​

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
ben askerde bilgi sistemleri bölümünde yaptım ve depoda 1 tane edo ram bulmuştum 2 ye bölüp anahtarlık yapmıştım kısıma transfer edeceğim kişilerede mülakat sorusu olarak bu nedir sorusunu soruyordum :)

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Ben ikiye bölünmemiş şekilde koca masa üstü ram'i anahtarlık yapanı gördüm. Sorduğumda ekran kartının fanı ağır gelmiş o yüzden ram kullanmış :)

HoffnungTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
((= Yorumlarınız için teşekkür ederim ekran kartını anahtarlık yapmaya çalısaşı hiç görmedimm :) ama oda ilginçmiş

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
bende açacak var, hayat kurtarıcı :D
biyerlerde görmüştüm buna benzer bişey, rami kırmadan nasıl delebiliyorsunuz?

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
güzel fikir, bi kaçtane intel 486 dan kalma edo ram vardı bu şekilde değerlendirelim bari :d

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi