İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgisayar Programcılığı Bölümü ile ilgili bilgi

sorina

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Meslek lisesi veri tabanı prog. mezunuyum. Bilgisayar Programcılığı bölümüne gitmek istiyorum. Ama hangi üniversite olacağı konusunda karar veremedim. Bilgi verip yardımcı olursanız çok sevinirim.
Düşündüğüm üniversiteler İstanbul Ü. , Marmara Ü. ve Yıldız Teknik Ü.
YGS-1 Puanım da 296

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Hocam istanbul üniversitesi güzeldir.Eğer puanın yetiyorsa ve kendinde istiyorsan oraya gitmeni öneririm.Ayrıca istanbulda iş fırsatlarıda çoktur staj vs de kolay olur.Ayrıca orada kurslarda oluyor.Yani üniversitenin dışında programlama yazılımcılık kurslarınada gidebilirsin.

sorina

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim... diğer üniversiteler hakkında bir bilgin var mı? :):msp_biggrin:

aykutotu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam bende meslel lisesi meszunuyum suan mühendislik okuyorum. bu üniversiteler içerisinde sana en yakını hangisi ise onu yazın. Bir fark yok

sorina

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzaklık açısından neredeyse hepsi aynı.. 1ere saatlik yolum var. ben istanbul üniversitesini istiyorum, ilk tercihime onu yazacağım. peki diğerleri arasında bir fark var mı?
istanbul
marmara
yıldız teknik

sıralaması uygun mu sizce?

aykutotu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence teknik üniversitesinin yukarıda olması daha uygun. Bu benm fikrim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5