İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgisayar Yedeği???

realcriminal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi günler arkadaşlar,
konumu buraya açıyorum ama yanlış yer ise lütfen kusura bakmayın şimdiden özür dilerim.
arkadaşlar bilgisayarıma yeni format attım ve yedeğini almak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim. Eski bilgisayarımda ghost'u kullanıyordum. açılış cd'si ile msdos'a girip ghost yazıyordum to image seçeneğini seçiyordum hemen oluyordu. daha sonra hiç uğraşmıyordum. hamen geri yüklüyordum. Ama şimdi laptop aldım ve bilgisayarımı bugün yeniden kurdum kendi xp cd'mle ama eskiden yaptığımı şimdi yapamıyorum. Ghost yazıyorum msdosta ghost açılıyor ama sadece başlık çubuğunda ghost yazan bir pencere ile karşılaşıyorum. yani seçebileceğim hiçbir seçenek yok. Bilgisayarı kurması, sürücülerini kurması, programları kurması 1 günümü alıyor. başka bir alternatif bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Hemen yedeğini almak istiyorum. Bir daha bu kadar fazla uğraşmak istemiyorum.
teşekkür ederim,,,

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgisayarini hazirladiktan sonra program araciligiyla imagesini olusturman lazim .

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ghost ile aldiginiz yedek o makinanin ayarina göre alinmistir. Laptopa atsa bile calismayacak veya sorun cikaracaktir.

Her pc nin donanimi farkli oldugu icin her biri icin ayri image almaniz gerekir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5