İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgisayarci.Com Hakkında

VoLKyY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bilgisayarci.com hakkinda bilgisi olan varmi? bu firma nasildir? çalışan arkadaşlarımız varmidir? teknik destek olarak çok iyiler her türlü sorununuza hemen anında cevap veriyorlar. tabi aldıkdan sonra nasıllar o konuda bilgim yok çalışan arkadaşlar varsa buraya bu firma hakkında yorum yapabilirlermi? Aynı zaman 500 Mb web alanı + Sınırsız Badwith Linux Bayi paketinde Aylık 29 YTL fiyat veriyorlar. ev1servers.net ile çalışıyorlar. sizce bu fiyat nasildir? Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı zaman 500 Mb web alanı + Sınırsız Badwith Linux Bayi paketinde Aylık 29 YTL fiyat veriyorlar.
Boldla yazılmış alandan belli oluyor.Bu sınırsız bandwidth olayları çok tartışıldı.Şimdiye kadar sınır bw verip de piyasadan kaybolmayan birini gösterebilir misin bana?

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben arkadaşın söylediğine göre bir yorum getirmiştim.Siteye bakmadım ama bandlara kısıtlama getirmişse yorum yapmıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5