İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgisayarci.com

erdalcicek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Biz uzun zamandır web tasarımı ve hosting hizmeti veriyoruz ve domainimiz bilgisayarci.com 9 yıldır var ondan dolayı 9 yaşında.

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bilgisayarci.com - Maks Bilgisayar Hizmetleri Ltd. Şti. Yaptırımıdır.

Alay etmek için yazmıyorum yanlış anlaşılmasın. Ama Yaptırım sanırım yanlış kelime.

erdalcicek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Haklı olabilirsiniz yanlış bir kelime kullanımı olabilir bunu durum için gerekli düzenleme yapılacatır.

Teşekkür ederiz.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
yanlış anlamayın ama telefon sabit telefon adres bilgilerini yazmayan hostculara bir değişik gözle bakarlar ?

erdalcicek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ayrıntıyı gözden kaçırmışız gerekli değişiklik yapıldı tüm telefon ve faks bilgileri ana sayfanın altına girildi.

İlgin için teşekkür ederiz.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Site Güzel ama akılda kalan bir alan adı Allah Yolunuzu açık etsin şikayetlerden uzak kalın...

erdalcicek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederiz

Tabiki
Herşeyi zaman gösterecek bizim en büyük sorumluluğumuz iyi hizmet vermek olmalı.

Teşekkürler.

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben arkadaşla destek hattı aracılığı ile görüştüm. Destek hattındaki ilgi ve alakası beni fazlasıyla memnun etti. Kendilerine hayırlı işler dilerim.

N

nudembilisim

Misafir
Merhaba
Hayırlı olsun.Awbs iyi editlemişsin.Güzel olmuş.

Saygılar.

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bişeyi merak ediyorum..Lütfen Yanlıs Anlasılmasın.. 9 Yıldır Web tasarım Yapıyorsunuz sanırm..Peki Su Templates lisanslımı ? Yani Ücreti verilerek alındımı ? Templatemonster.com 'dan Bir templates Olması Lazım... Bilgilendirirseniz sevinirim.. 9 Yıllık Bir güven söz konusu...

erdalcicek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Öncelikle yapmış olduğunuz eleştri ve görüşleriniz için teşekkür ederiz.

Firmamız Maks'kullanılan hiç bir yazılım template lisanssız değildir firmamız Güven sağlamak gerektiğinde firmamızda bulunan tüm lisanslar : Adobe, Microsoft, Template Monster Yes Sorftware, dahil lisans belgeleri gönderilebilir.

Teşekkür Ederim.

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asıl ben teşekkür ederim.. Bu Bilgileri vermeniz cok iyi oldu..Bunu Sormamın nedeni "Biz 4-5 Yıldır" Bu işi yapıyoruz diyenleri cok gördüm ben fakat bu tür insanlar marez calısıyorlardı... Kendimi tatmin etmek istedim..

Teşekkürler..

erdalcicek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür

Teşekkür ederiz arkadaşlar elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye çalışacağız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5