İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bilgisayardan dosya gösterip mail olarak atmak?

T

tnr

Misafir
selam arkadaşlar bi form hazırlıyorum ama ihtiyacım olan bişi var.nasıl bilgisayardan dosya gösterip bunu mail yolu ile e-maile göndeririz.daha da açmak gerekirse üyelik sayfasında bi buton olucak ve bilgisayardan mail ek dosya yapabilecek.asp veya php kod ile olursa daha iyi olur.saygılar sewgiler...

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm tnr

abi istediğin şey çok uzun bir mesele. yani bu konuya cevap yazmak biraz sıkar. benden sana tavsiye; www.php-resources.com adresine bak. orada senin istediğin işleri yapan scriptler bulabilirsin. ister aynen kullan script, ister sadece işine yarayacak olanları seç içinden, onları kullan. başka yapcak bişey yok... :)

hadi kolay gelsin...

T

tnr

Misafir
sağol @baldor buda.en azından bi kaynağa yönlenmiş oldum.sağol.bunu öğrenmem gerekiyorda...yardımlarından dolayı thanks!!!

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
estağfurullah tnr... bu foruma yardım almak ve yardım etmek için katıldık hepimiz. eğer başka bir sorunun olursa bana sorabilirsin. elimden geldiğince yardımcı olurum inşallah...

kendine iyi bak...

kolay gelsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5