İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgisayarımı hızlandırmak istiyorum

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Masaüstü Bilgisayar Lazım bana direk marka önerebilirseniz sevinirim.Oyun pcsi lazımda.Eski sistemim iyiydi.Ama Tüm sistem yandı.Toplattım işimi görücek bir şekilde.Oyun pcsi lazım birde :) Bu sistemim çok yavaş + oyunda oynayamıyoruz.Bir yardım lütfen :)

Direkt bir marka önermiyimde özelliklerine bak amd phenon II x4, 4gb ddr3 ram ve hd 5700 serisi bir pc alma derim. Eğer en son çıkan oyunları en yüksek çözünürlükte 60-70 fpsde oyniyim beni oyun konusunda yıllarca götürsün diyorsan dediğim gibi özellikleri olanları öneririm. Birde gidip caspere falan para yatırma bence.:p

Goldun sitesine falan bi bak kafana yatan bulursun belki

Ekleme:

Para para para:D Banka soymak lazım:p

H

halilarici

Misafir
Casper mı ? O bilgisayar mı be arkadaşım :) exper casper Bunlara pc denmez.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
antalyada laptop bakımı yapan dükkan aranıyor.

H

halilarici

Misafir
Babam bana sormadan casper laptop almış.Laptop'un şuan içini dağıttık.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Babam bana sormadan casper laptop almış.Laptop'un şuan içini dağıttık.

Vay be babaya bak. Sormadan laptop alıyor. Bizimkini zorlasanda almaz:D

Sorunu neydiki servise gönderseydin.

Pc alırken servisi iyi olan markayı seçmek lazım. Sorun olunca kasadaki parçaları çalıp hiçbir sorunuda çözmeden pcyi tekrar geri sorun yok diye gönderen servisler var. Dikkat etmek lazım:hasta:

H

halilarici

Misafir
Önce camı kırıldı.Yaptırdık 3 hafta sonra :D sinirden aldım yere attım.Babam sağolsun.Dövmediği ne şükrettim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5