İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgisayarınız açık durdukça para kazanın! Günde 5 TL Kazanın!

CodeCeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar yeni keşfettiğim bir tür gelir elde etme sistemini sizlere tanıtacağım.

Kullanacağınız siteler:

1. Hitleap - Tıkla üye ol
  2. 1tk.us - Tıkla üye ol (1000 hite 7.75 tl veriyor!)
  3. Hitleap surf programı - Tıkla indir

Nasıl yapılır?

• Yukarıdaki linklerden gerekli üyelikleri alınız.
  • Hitleap surf programını indiriniz.
  • 1tk.us üyeliğiniz üzerinden bir tane link kısaltınız.
  • Kısalttığınız link aşağıdaki tabloda görünecektir. Kalem resmine tıklayıp linkin ayarlarından "Banner" yapınız.
  • Linki kopyalayıp hitleap.com üzerinden "My Websites" sayfasından hitleap'e ekleyiniz.
  • Hitleap surf programını açıp giriş yapınız. Ardından "Start Traffic Exchange" butonuna tıklayınız.
  • Hitleap surf programı otomatik olarak siteleri gezer, hiç ses çıkarmaz veya kastırmaz.
  • 1tk.us üzerinden anlık olarak gelen hiti görebilirsiniz.
  • Türkiyeden 1000 hite 7.75 TL veriyor.
  • Hitleap surf programını 10 saat boyunca açık tutarsanız ortalama 5 TL kazanırsınız.
  • Benim gibi referans kasarak çok daha fazla kazanabilirsiniz.

Referansımdan üye olan arkadaşlara 7/24 teknik destek sağlarım. Yorumları bekliyorum.

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ödeme aldınız mı hocam güvenilir midir?

CodeCeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günde 5$ kazanamazsınız arkadaşlar mantıklı olun biraz lütfen 1666 tıklamaya 0,49$ kazanabilirsiniz. Bende şuanda bu şekilde ilerliyor.

http://www.hotimg.com/direct/Dr3REVg buradanda bakabilirsiniz.

Dostum günde 5 tl kazanabilmen için gelen hitlerin Türkiye'den olması gerekiyor. Hitleap de her ülkeden adam var ve 1tk.us Türkiyeye Amerikaya ve birkaç ülkeye para veriyor. Önce bir araştırın ondan sonra karşı çıkın.

biz ne güvenilir siteler gördük hepsi tırt cıktı

Denemesi size kalmış.

1666 tıklamay o kadar kazandıysan süper bende denicem hemen tk yı :D

Daha fazla kazanıyorsunuz hocam sorun yok.

KaranLikSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum günde 5 tl kazanabilmen için gelen hitlerin Türkiye'den olması gerekiyor. Hitleap de her ülkeden adam var ve 1tk.us Türkiyeye Amerikaya ve birkaç ülkeye para veriyor. Önce bir araştırın ondan sonra karşı çıkın.

Denemesi size kalmış.

Daha fazla kazanıyorsunuz hocam sorun yok.

Arkadaşım 10 saat pc açınca TR sürekli ayarlıyamazsın 10 saat içinde farklı ülkelerde geliyor onun için önce kendi yazdıklarında doğru bilgiler ver 10 saatte toplasan 2 saat türkler tıklar oda 200 tık yapar. 200 tık ve başka tık mık baktığın zaman sen burada düzgün cevap vermediğin ne dersen de budur olay bu olu olayın kendisidir bana bunun aksini kanıtlıyacak bir resim paylaşırmısın?

cortex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme aldınız mı diye düzgün bir soru sorulmuş cevap evet yada hayırdır. siz site güvenli diyorsunuz ....

KaranLikSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme aldınız mı diye düzgün bir soru sorulmuş cevap evet yada hayırdır. siz site güvenli diyorsunuz ....

siteyi bende kullanıyorum hatta 2 3 tane siteden kullanıyorum ödemeler konusunda sıkıntı yok sadece 10 saate dediği işlem olmaz 1 günde sadece toplasan 1$ kazanabiliyorsunuz.

gökdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eklediğim linkleri "banner" yapamıyorum. "interstitial" olarak kalıyor. ne yanlış olabilir ki?

CodeCeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteyi bende kullanıyorum hatta 2 3 tane siteden kullanıyorum ödemeler konusunda sıkıntı yok sadece 10 saate dediği işlem olmaz 1 günde sadece toplasan 1$ kazanabiliyorsunuz.
Hocam dediğim gibi Türk autohit sitelerini kullanmalısınız. O konuda yapabilecek birşeyim yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5