İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgisayarınızı açık bırakın para kazanın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

facecash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sen jason musun hahahaa

bari ödeme alan kişiyi paintle karalasaydın::D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bilgisayarı açık bırakırsak elektrik faturası kol gibi gelir ayıptır söylemesi. o 6 avro ile kurtaramazsın.

enisozgul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgisayarı açık bırakırsak elektrik faturası kol gibi gelir ayıptır söylemesi. o 6 avro ile kurtaramazsın.

hocam selamlar

Site her 515 dakika=1.5€ ödeme yapıyor. bu aylık 100 eurodan fazla getiri sağlar. Böyle bir elektrik faturası ödemiyoruz. Ayrıca bazı arkadaşların bilgisayarı günde zaten 10-12 saat açık kalıyor.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
o günlük kazanç mı?

onder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hayatımda hiç butür para kazanma yöntemleri denemedim ... benim bu tip bir programı kurabileceğim 10 dan fazla bilgisayarım var. yani ben bu bilgisayarların tümünü kullanırsam site bana bir asgari ücret kadar paramı ödiyecek? yada ödermi?

e-trade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google bu tür programların yarattığı hit organik olmasına rağmen robot trafiği aldığını anlıyor. Akabinde robot trafiği alan sitelerin sahiplerini tek tek uyarıp cezalandırıyor. Yani kendi siteniz için hit satın almaya kalkmayın. Bilginize.

onder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
google bu tip sistemlerin kullandığı trafiği anlayabiliyorsa, bu sadece sayfanın gösterim süresinin belli bir zaman olduğu için olabilir... yani aşılabilir.

bu arada, bu tip bir siteden hiç para kazanmış biri varmı aramızda?

e-trade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Program hiç mouse kullanmadığı için anlıyorlar. Kendileri ağızlarından kaçırmış ve zaten programı kurduğum anda anlamış bu yüzden endişe edip vazgeçmiştim. Benim alanım: Her işi hızlandırmak için otomatizasyon software'i yazılır.

Ayrıca bu tür programlar bir kullanıcı çemberine sahiptir. Hep aynı siteleri hep aynı key'lerle aratıp google database'inde bir çember olarak sırıtmaya başlarlar. Google en basit ve bilinen yöntemle karşınıza insan olduğunuza dair bir sorgu penceresi çıkartır. Başında olmadığınız program sizin kabak gibi ortaya çıkmanızı sağlayıverir. Yazabileceklerimin bir kısmı bunlar.

facecash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam selamlar

Site her 515 dakika=1.5€ ödeme yapıyor. bu aylık 100 eurodan fazla getiri sağlar. Böyle bir elektrik faturası ödemiyoruz. Ayrıca bazı arkadaşların bilgisayarı günde zaten 10-12 saat açık kalıyor.

işkembeden sallama.site ödeme yapmıyor ödeme alıyor sadece..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5