İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilisimhosta sesleniyorum

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Burdan bilisimhosta sesleniyorum iki sitemi test için sponsor host istemiştim. Bilişim host destek çıkmıştı. Fakat şimdi ortada bilişim host yok. Benim sitelerde gitti. Diyeceğim o ki en azından yedeklerimi alayım.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Kardeş maalesef benim iki sitemde gitti,

BilisimHost'un sahibi askere gitmiş ve host parasını ödemediğinden hostu kapanmış,

Yedekleri alma şansımızda yok ne yazıkki, yani anlayacağın yedeklerde gitti.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Vay arkadaş parayla siteye post attırdım birde bu nedir ya :S

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Geçmiş olsun kardeş,

Maalesef bende 2 sitem için gecemi gündüzüme katmıştım ama bütün emeğim maalesef ziyan oldu.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Host parasını ödememiş demişsin hangi hosta ödememiş. Yedeklerimizi istesek alamaz mıyız

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Kardeş hostu aldığı firmaya aylık ödemesini yapmadığından o sitede BilisimHost'un hostunu kapatmış ve yedekleri almasınada ne yazıkki izin vermiyormuş.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Parası neyse veririz hocam battı balık yan gider :D

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Usta, BilisimHost'un sahibi şu anda askerdeymiş,

Kendisine ulaşamadığımızdan yedekleri geri almak çok zor gibi gözüküyor.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
insan bir haber verir. Gerçekten ayıp etti

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hostnoc.net yurtdışı firmasıyla çalışıyormuş. bi e-mail falan yollayın belki çözüm olabilir.

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Geçmiş olsun Adamlar ortada bırakmış galiba eyer yedeklerinizi geri alabilirseniz size uygun fiyatlarda hizmet suna biliriz.

Şuanda bir kampanyamız mevcut
750 Mb Alan
15 GB Aylık Trafik
Sınırsız e-mail
1-adet domain

Yıllık sadece 45 TL
Domain Almak istemeyenler 40 TL ödeyerek Bu hizmetden faydalanabilir.

---------------------------------------
Web:www.ajansbobois.com
E-mail-MSN [email protected]
Gsm : 0538 230 71 66

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
millet giden sitelere yanıyor sen satış peşindesin ne güzel. sanki bilmiyorlar hosting satış bölümünü. başlık bile sponsorluk bölümünde.

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
millet giden sitelere yanıyor sen satış peşindesin ne güzel. sanki bilmiyorlar hosting satış bölümünü. başlık bile sponsorluk bölümünde.

Elimizden başka birşey gelmiyor malesef sitelerini shirle geride getiremeyiz biz işimizi yapıyoruz sunumu yapıyoruz isterseler alırlar isterseler almazlar kendilerinin bileceği iş tamam hak veriyorum burda emek vermiş arkadaşlar

XenTo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Bence sunucu barındırma hizmeti aldıkları yere bir başvurun. Belki onlar size yardımcı olabilir tabi sunucu bilgileri silinmediyse. Sunucu ücretini ödeyip yedekleri almak daha önce yaptığım bir yöntemdir eskiden başıma gelmişti. Geçmiş olsun. Keşke gitmeden söyleseydi de yedeklerinizi alsaydınız.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Mütemadiyen sakal da bırakıyoruz ama sözümüzün değeri yok. Bir musibet bin nasihata bedel güzel bir atasözü.

incredible

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
May hocam ben size ne diyeyim bilmiyorum ki. Size oncelerde dediler ki bedava hosttan birsey cikmaz 20$ verinde host alin emeginize yazik olmasin.
ilk zaman siz IKRA Hosting'den sponsorluk aldiniz ve dediniz ki bir suru reklam var su bu istemem. bir de uzerine dalga gectiniz. ama bakin IKRA Hosting'den bedava host alanlarin siteleri hala duruyor ama sizin sitenizin yerinde yeller esiyor. ve Angelo'ya katiliyorum "bir musibet bin nasihata bedeldir"

Bu arada Hosting alim satim bolumunde yeni actigim bir konu var iki magdur arkadas birlesip bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.
http://forum.iyinet.com/hosting-ali...-tikla-ogren-son-gun-31-mart.html#post1009778

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
May hocam ben size ne diyeyim bilmiyorum ki. Size oncelerde dediler ki bedava hosttan birsey cikmaz 20$ verinde host alin emeginize yazik olmasin.
ilk zaman siz IKRA Hosting'den sponsorluk aldiniz ve dediniz ki bir suru reklam var su bu istemem. bir de uzerine dalga gectiniz. ama bakin IKRA Hosting'den bedava host alanlarin siteleri hala duruyor ama sizin sitenizin yerinde yeller esiyor. ve Angelo'ya katiliyorum "bir musibet bin nasihata bedeldir"

Bu arada Hosting alim satim bolumunde yeni actigim bir konu var iki magdur arkadas birlesip bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.
http://forum.iyinet.com/hosting-ali...-tikla-ogren-son-gun-31-mart.html#post1009778

Arkadaşım kusura bakmayında bilip bilmeden konuşuyorsunuz,

Bende bu BilisimHost'tan host sponsorluğu almıştım ve benim 2 sitemde gitti fakat daha önceden para vererek 2 tane host sitesi ile anlaşmıştım fakat onlarda hiçbirşey demeden çekip gittiler,

Bunun sponsorluk ile bir alakası yok.

incredible

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam o zaman gelin IKRA Hosting'e hizmet nasil edilir gorun.
Sitemizden alinti yapiyorum IKRA Hosting Ticaret Ahlaki:
Tüccarda şu 4 özellik olursa kazancı temiz yani helal ve bereketli olur:
- Mal satın alırken (ucuz almak için) (aldığı malı) kötülemez.
- Malını sattığında (pahalı satmak) için övmez (yalancı reklama başvurmaz)
- Müşteriye satarken, malındaki kusuru gizlemez.
- Alışverişte, (müşteriye kendine güvendirmek için) yemine başvurmaz.
Efendimiz sav'in hadis-i serifi. Burda din propagandasi da yapmiyorum. Sadece hic yoksa insan mecburen kapatiyorsa parayla sattiklarinin parasini geri oder yedeginizi alin su vakitte sirketimiz kapanacaktir der.
IKRA Hosting okullarla calisan bir hosting sirketidir ve suan istesek bile kapatamayiz onca okulu host ederken.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Geçmiş olsun Adamlar ortada bırakmış galiba eyer yedeklerinizi geri alabilirseniz size uygun fiyatlarda hizmet suna biliriz.

Şuanda bir kampanyamız mevcut
750 Mb Alan
15 GB Aylık Trafik
Sınırsız e-mail
1-adet domain

Yıllık sadece 45 TL
Domain Almak istemeyenler 40 TL ödeyerek Bu hizmetden faydalanabilir.

---------------------------------------
Web:www.ajansbobois.com
E-mail-MSN [email protected]
Gsm : 0538 230 71 66

Arkadaşım böyle durumlarda inan sadec sana gülmekteyim yahu adam zaten kafayı yemiş sen satış derdindesin satışı bırak ys belgen yok üstüne üstlük sitene marez sistem kurmuşsun hiç çekinmeden bi daha üstüne üstlük bu forumda bu mesajı herkes okuyacak acaba benim sitemdeki marez scripti görseler ne derler diye düşünmeden aynen karganın gak dediği yerde çıkıveriyorsun gerçekten helal olsun seni alkışlıyorum:alkış: ki bu senin suçun değil bu piyasayı bu duruma düşürenlerin suçu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi