İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BilişimRüzgari Yeni Soru :)

TD TeaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Windows İşletim Sisteminde Fat32 Olan D Disk Bölümümü NTFS'e Aşağıdaki komutlardan Hangisi İle Çevirebilirim

convert D: /fs:ntfs <<< DOĞRU CEVAP
fat2nt c: d:
convert d:
çevrilemez

www.bilisimruzgari.com

TD TeaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çıkanlar her hangi bir şey yapıyormu ? Çünkü çıkıp çıkmadığını bilmiyorum

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kazanamadık heralde mail falan gelmedi. Kazanan listesi de sanırım internet sayfalarında yok. Bu hafta da katıldım bakalım. Bi gün de ben kıracam şeytanın bacağını :)

bu haftaki cevap: 127.0.0.1 ( bilmeyenler için söyledim ;) )

TD TeaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende katıldım. Yaklaşık 4-5 haftadır katılıyorum :)

N

NRT

Misafir
Devamlı katılıyorum ama cıkmıyor. Çıkanların listesinide sitelerinden göstermiyorlar.

J

JeeFoX

Misafir
şu anki sorunun cevabı en alttaki şık.yani d şıkkı sanıırım.c yaptım yanlışmış bbüyük hitimal d bence
kaybederseniz karışmam :D

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet zaten "d" şıkkı doğru cevapta bugun çekılış gunu bakalım bu hafta şansli talihlilerden biri forumdan çıkacakmı:)

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkadaşlar bana bu hafta oki b2500 yazıcı çıktı en büyük hediye :) Daha öncede webcam çıkmış ama benim haberim olmayınca hediye alamamıştım. Hediye için benim başvuru filan yapmam lazım mı yoksa kargoya mı veriyorlar?

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet
bilmeyenlere söyleyelim dns .

ben artık adımı bile değiştiricem dns yapıcam çünkü haftada 5 gün telekomu arıyıp dns arızası bildiriyorum.

her geçede aynı yalan istanbul genelinde bi arıza vardı giderildi ya madem arıza var üst kattaki elemanda neden olmuyor bu sorun :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5