İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BilisimSistemleri.org

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BilisimSistemleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genç ve uzman kadromuz ile sizlere kaliteli bir alt yapı sağlamak için çalışıyoruz.Günümüzde internet ve internet sitelerinin önemi artmıştır.Kişisel ve Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmanız için gereken bir web sitesidir.Web siteniz sizin internetteki adınızdır.İsminizi en iyi şekilde duyurabilmek için sahip olmanız gereken tüm alt yapı gereksinimlerinize bilisimsistemleri olarak cevap veriyoruz.Bunu yaparken %100 müşteri odaklı çalışıyoruz.Performans ve güvenlikten ödün vermiyoruz.Ayrıca yenilikçi çözümler üreterek danışmanlığınızı yapıyoruz. Yenilikçi anlayışımız ile sürekli daha iyisi için çalışırız.Sunduğumuz hizmetleri öncelikle kendimiz kullanır ve test ederiz.Uzmanlarımızın son dokunuşu ile sorunsuz bir şekilde size teslim ederiz.Daha sonra uzmanlarımız 7/24 hizmetinizdedir.Sürekli yanınızda olur,sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretiriz.Sizin için çalışırız.

Hizmetlerimiz ;
Web-Bayi Hosting
Web-Grafik Tasarımı
Danışmanlık Hizmetleri
VPS ve Sunucu Kiralama...

BilisimSistemleri

Kampanyalarımız , uygun fiyat ve seçeneklerimiz ile daima müşterilerimizin yanındayız...

BilisimSistemleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ofis yok yetki belgesi yok anladığım kadarıyla?

Yetki belgesi için başvurumuz önceden yapılmıştır.Fakat belgemiz henüz gelmemiştir.Bu konuda zaten müşterilerimizin bize olan güvenci belli olmaktadır...
Ofis konusunda ise yetkili arkadaşlarımızın ortak bir noktada buluşamamasından kaynaklanmaktadır...

@Forza FB Teşekkürler...

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Kim mesela müşterileriniz? Nasıl bir güvenki? Yanlış anlamayın, kişisel birşey değil çok güvenilir, dürüst biri olabilirsiniz, ama ben hosting olayından çok çarpılmış biri olarak yeri yurdu belli olmayan, ticari bir belgesi olmayan, satış yapma şartlarını taşımayan (vergi levhası vs.) yetki belgesi olmayan kişilerin satış yapmasını doğru bulmuyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Kim mesela müşterileriniz? Nasıl bir güvenki? Yanlış anlamayın, kişisel birşey değil çok güvenilir, dürüst biri olabilirsiniz, ama ben hosting olayından çok çarpılmış biri olarak yeri yurdu belli olmayan, ticari bir belgesi olmayan, satış yapma şartlarını taşımayan (vergi levhası vs.) yetki belgesi olmayan kişilerin satış yapmasını doğru bulmuyorum.

++++++++

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Belgelerinizden birisini çıkardığınız an bana p.m atarak konunuzu açtırabilirsiniz.Iyinet'te belgesiz satış yapmak yasak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5