İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilteksis

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
arkadaşlar nedir bu bilteksisteki sitem açılmıyor onun linkini ekledigim bir diger başka hosttaki sitemde açılmıyor çaprazlama şekilde sitelerime erişemiyorum, nedir sorun sıkıntı bir önlem alsın bu bilteksis firewall felan kullansın ayarını yükseltsin

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
en azından bi açıklama yapsa gecen diyodu ücretsiz hostları hedef alıyorlar diye duyuru yapıp gerekirse host alan kişilere pm atıp kaldırsın hostları zaten ücretsiz hosttaki siteler gelişme aşamasındadır fazla hiti yoktur zaten yada bi firewall alsın

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Aynı durumu yaşadım , yaşıyorum.Cpaneller gelmedi bir süre.Sizdede gelmedi sanırım.İşlerimi teslim edemedim vs. şimdide cpanel giriyorda güncelleme falna birşeyler yapılcakmış ticket attım bakalım cevap bekliyorum.

GsliKahraman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kesinti sorununu her gün yaşıyorum cpanel ftp site hostingi ile ilgili herşey gidiyor..

Bu durum hakkında bir çalışma yapmaları gerekiyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5