İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilyoner.Com'u Protesto Ediyorum

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dünden beri bir türlü adam akıllı açılmayan,Yapı Kredi Bankası ile olan anında para yatırma anlaşmasını üyelerini bilgilendirmeden iptal eden ve Yapı Kredi üzerinden yaptığım ödemeyi dünden beri hesabıma geçmeyen ve bu yüzden dün yaptığım kuponu yatıramama neden olan-ki kupon tuttu-bugün de beni legalpara bayisine gitmek zorunda bırakan ve cebimdeki nakit parayı kullanmak zorunda bırakan bilyoner.com'u şiddetle protesto ediyorum.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Onlara ne desen haklısın.Ne zamanki para kazanıyorum çekecem yada ii kupon yaptım furacam tak site yoq ortada.Bide telsimle anlaşmalı yasakpara sitelerini kapatmıştılar (kazansana.com) uyuz oldum.
Türkiye'de sanal ortam bayi olabilmek için bir GSM operatörünün yetkilendirmesi gerekmektedir.
böyle bi saçmalık var ve bu telsim ile anlaşmalı olan yasakpara siteleri çokta iyi çalışıyordu ama çekemediler kapattılar.Sanki kendileri çok iyi hizmet veriyorda.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lafa geldi mi "yurtdışından oynamayın devletimiz kazansın" demeyi bilirler..Ne varsa bahsedger.com da var..Oraya da para aktaramadım bugün gittim bayiden oynadım yine..

GizliKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bende pretesto ediyorum dünden beri açılmıyor siteleri kuponlarımı oynamadım.İlk defamı oluyor yoksa devamlı böylemi devamlı oluyorsa başka e-bayilerle çalışma yoluna gideceğim..

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site şu an bendede açılmıyor,böyle iş mi olur hafta sonları maçların en yoğun olduğu dönem,bende protesto ediyorum....

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi de yapı kredi ile anlasmasını kesecegi belliydi ki. onlar bunu tabiki soylemez. bilyoner karamehmet gurubuna ait, yapı kredi de oyleydi. yapı kredi koc'a satılınca bu anlasmanın yuruyecegi beklenemezdi. tabi ki bilyoner haber verebilirdi ama vermese de tahmin edilebilecek bir seydi.

GizliKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Suan bilyoner.com açılıyor yavaş biraz ama saat 14.50 oynayacaklar acele etsinler bence..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bilyoner.com yapıkrediyle anlaşmasını iptal mi etmiş ben hala panalimden bilyoner.com hesabına para aktarbiliyorum (dum) şimdi baktım aktaramıyorum ama bugün pazar ondan aktaramırum heralde ama cuma aktarmıştım

shape

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben koç la birleştikten sonrada bilyoner ödemesi yapabildim yeni siteden 1 gün geç gitti ama bilyoner.com sürekli açılmıyor şuanda açılmıyor dünde giriş yapamadım.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bilyoner açılmıyo evet ama ödemeleri yapabiliyorum ykb sından hatta paneldede gözüküyo ödeme bölümünde bilyoner ödemeleri diye

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla ben ınternetten oynuyorum kımne derse desın,anında para da yatıyor,hele oranlar cok kotu legalpara ın.Hayatta oynamam bayıden.
Yaptıgım kombıneye bakın.Bu kadar oran farkı olmaz.Ayıp yaw:(
legalpara-->3,19
bahıs sıtesı--> 12,15

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapı Kredi'den hala para aktarılabiliyor tabi.Ancak eskiden veritabanları ortaktı.Ödeme yaptığınız anda bilyoner hesabınıza geçiyordu.Şimdi havale olarak yapıyor.Ve ödemenin hesabınıza geçmesi için bilyoner yetkililerinin ödemeyi görmesi ve onaylayarak hesabınıza geçmesi lazım.Dün ödeme yapmıştım hala geçmemiş hesaba.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapmış olduğum ödemeyi büyük bir özveri ve hız ile çalışarak sadece ve sadece 48 saat içerisinde hesabıma geçmeyi başaran bilyoner.com ekibine burdan teşekkür ediyorum.

Yalnız bir uyarı yapmadan da geçemeyeceğim.."Hız felakettir.."

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bilyoner bu işi yapamıyor anca sagda solda reklam yaparak C3 dagıtıyoruz desinler :) başka işleri yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5