İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BİM de part time iş e girdim sorularınız varsa kendi çapımda cevap verebilirim.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
ramazanda adamın canı ice tea çekior siz ice tealeri soğuk rafından alıyorsunuz.

Hazar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
BiMde güzel kız çalıştırmıyorlar...

5 vakit kılan 90 60 90 bulamadıkları için

Le cola`nın gelişi kaça çok kar varmı :)

Bize gelişini söylemiyorlar ama le cola nın arkasında bizim buradaki yerde üretildi yazıyor orada ise chat kola 330ml 30 Kuruştan çıkıyordu.

ramazanda adamın canı ice tea çekior siz ice tealeri soğuk rafından alıyorsunuz.

Bizde le cola bile buzdolabında yoğurtların orada sen sabah git oraya koy iftara doğru git oradan aradan sote yerlere sakladın malı çıkar soğuk soğuk iç

CanK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlük çalışma saatleri ve haftalık izinlerden de bahsetsen..:)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bim ne iş yaa..Ne sorusu sorulacak böyle geyik şeyler işte :)

Hazar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Günlük çalışma saatleri ve haftalık izinlerden de bahsetsen..:)
Günlük 6 Saat ben çalışıyorum haftanın 7 günü her 2 haftada 1 gün iznim var hafta içi hafta sonu fark etmiyor eğer o gün bir başka kişi çıkmıyorsa ben çıkıyorum öyle imiş daha izin e çıkmadım.

5 vakit namaz kilmak ise alimda on sart mi?
Hayır, dedim biraz espirili.

Hazar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Tek soracağım şey ürün çeşitliliği niye bu kadar az.

Mesela bi kendi marka sabunu bide ünlü bi marka sabunu satılır onun dışındaki sabunlar satılmaz. Bunu örnek olarak veriyorum yoksa sabun durumundan haberim yok ama genelde satılan şeylerde bi kendi markaları bide farklı bir marka oluyor geri kalan markaları koymuyolar. Ürün çeşitliliği bol olsa karşısında doğru düzgün market kalmaz.

Bide son soracağım şey 1 semte niye 40 tane market açılıyor. Bizim burda 500 metrelik anayolda tam 5 tane bim var :D Her 100 metrede 1 bime rastlıyorsunuz. Son olarak neden getirilen kampanya ürünleri az getiriliyor. Mesela bime fırsat ürünleri geliyor ama büyük bişeyse 1-2 tane küçükse 3-5 tane. Hemen tükeniyor geldiği anda alamayanlar kalıyor ortada. Bazı güzel ürünleri bimdeki çalışanların satmayıp kendilerine aldıklarınıda biliyorum.

Hazar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Tek soracağım şey ürün çeşitliliği niye bu kadar az.

Mesela bi kendi marka sabunu bide ünlü bi marka sabunu satılır onun dışındaki sabunlar satılmaz. Bunu örnek olarak veriyorum yoksa sabun durumundan haberim yok ama genelde satılan şeylerde bi kendi markaları bide farklı bir marka oluyor geri kalan markaları koymuyolar. Ürün çeşitliliği bol olsa karşısında doğru düzgün market kalmaz.

Bide son soracağım şey 1 semte niye 40 tane market açılıyor. Bizim burda 500 metrelik anayolda tam 5 tane bim var :D Her 100 metrede 1 bime rastlıyorsunuz. Son olarak neden getirilen kampanya ürünleri az getiriliyor. Mesela bime fırsat ürünleri geliyor ama büyük bişeyse 1-2 tane küçükse 3-5 tane. Hemen tükeniyor geldiği anda alamayanlar kalıyor ortada. Bazı güzel ürünleri bimdeki çalışanların satmayıp kendilerine aldıklarınıda biliyorum.

Simdi mallar ya kendi markası yada BİM adına üretim yapılmış oluyor daha fazla ürüne gerek yok çünkü bir kendine yaptırıyor birde markası için böylece sorun kalmıyor 2 marka sunuyor.
Gelen ürünler tamamen anlaşmaya göre mesela LCD TV gelecek her mağazaya 1 tane bazılarına 3 tane veriliyor bazılarına büyüklere 5 tane bunun nedeni stok için lcd yi aldı firma ile anlaşması ona göre az sayıda anlaşıyor ve hepsine bölüyor.
Kendi aldıkları söyle kasa acılıyor 8:55 gibi sonra kapı 9:00 da acılıyor açıldı gibi işte direk kendisi kasadan numarasını geçiriyor ve kendisi akşam açık çıkıyor gibi ödemesini ekliyor kasaya yani kendi satın alıyor, ona bir şey denmiyor.

Neden Tansaş kasiyerleri gibi güzel kızlar yok? :)
Güzel kızlar başvurmuyor :aşık:

bende giricem sanırım part time olarak ama ne iş yapıosunuz orda bide sigorta fln yapıyolarmı

Sigorta girdin gibi başlıyor ve çalıştın gün olarak ödeniyor istersen 1 saat çalış o gün.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5