İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bin Gösterime 2, 2.5, 3.5, 4, 5 dolar veren pop-under reklamları Türkiye ip si dahil

bcercan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar rus sitelerinde çok yaygın kullanılan reklamları nasıl alacağımızı öğrendim kendi sitemde denedim ilk ödememi bugun aldım sizlerle paylaşayım dedim Türkiye de bir ilk olacak bu çünki çok aradım ama hiç bi forumda verilmemiş bu rus reklamları.
reklamların nasıl olduğunu görmek isterseniz siteme bakabilirsiniz www.leblebim.com
468-60 banner şeklinde ve devamlı sitenin ortasında duruyor kapatma butonuna basıldığında kapanıyor ve yeni sayfada reklam açılıyor. işte bu kapatma butonuna bin kez tıklandığında 2, 2.5, 3.5, 4, 5 hatta 10 dolar veren şirketler var bunların hepsinden nasıl üyelik alacaz nasıl paramızı alacaz hepsini burada size anlatmaya çalışacağım.
bin tıklama çok gibi görünebilir ama çok rahatsız edici bir yerde durduğu için siteye girenlerin yüzde 70-80 ni tıklıyor.
ilk sitemiz pop-under.ru
normal reklamlarda 2 dolar absürt reklamlarda 2.5 wmz (dolar) veriyor
minimum ödeme 1 dolar, ödeme için WebMoney kullanıyorlar ödemenizi almanız için http://www.wmtransfer.com buraya üye olup bir wmz cuzdanı oluşturmanız gerekiyor bu site ingilizce bunu rahatlıkla yapabileceğinizi düşünüyorum rusça olan reklam sitesine üye olmayı ve reklam kodunu alma işlemlerine geçiyorum
ilk önce üye oluyoruz refli linkikullanırsanız sevinirim
nasıl üye olacağınızı video lu bi şekilde anlattım
http://www.leblebim.com/video/Untitled2.html buradan izleyebilirsiniz

bugunluk sadece pop-under.ru yu anlattım daha sonra diğer siteleride ödeme aldığımda burada anlatacağım kolay gelsin

A

a.ışık

Misafir
tamam da webmoney o kadar değerli değil ki?
hem sonra webmoney'deki paramızı nasıl alıcaz??
bu konularda aydınlatmamışsın hiç..

bcercan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam da webmoney o kadar değerli değil ki?
hem sonra webmoney'deki paramızı nasıl alıcaz??
bu konularda aydınlatmamışsın hiç..
wemmoney de 4-5 çeşit para tipi var wmz dolar, wme euro wmr ruble ... gibi
bu rus sitelerin ödemesi wmz yani bildiğimiz dolar değersizi nasıl oluyor anlamadım
webmoneyden paramızı nasıl alacaz kısmına gelince bende bu konuda yeniyim daha ordan hiç para almadım şuan webmoney de 10 dolar kadar bi param birikti biraz daha biriktiğinde almaya çalışacağım.
Paranızı alabilmeniz için 4-5 farklı alternatif sunmuşlar
1, doğrudan banka hesabınıza yatırıyorlar, ama belirli kesintiler var
2, size 10 dolar karşılığında bir atm kartı veriyorlar
wmbanque.gif

işte resimdeki gibi bir kart ve siz webmoney hesabınızdan kartınıza para aktardıktan sonra dünyanın neresinde olursanız olun her hangi bir atm den paranızı çekebiliyormuşsunuz
3,paypala yada diğer internet para sistemlerine aktarabilirsiniz
4,western union ile de paranızı alabilirsiniz

ayrıntılı bilgi için msn adresimi ekleyebilirsiniz
[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi