İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bin küsür adet do follow blog

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
faydasının olacağını sanmıyorum herkese kefil olan insanın bir kişiye kefil olması ne kadar önemlidir ki,sıradan bir olay olur bence.hatta daha önce ki kefil olduklarından kötü bir insan çıkmışısa size kefil olması ters bile tepebilir.acemi webmaster olarak görüşüm böyle :)

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
faydasının olacağını sanmıyorum herkese kefil olan insanın bir kişiye kefil olması ne kadar önemlidir ki,sıradan bir olay olur bence.hatta daha önce ki kefil olduklarından kötü bir insan çıkmışısa size kefil olması ters bile tepebilir.acemi webmaster olarak görüşüm böyle :)

Gerçekten do followlar için en iyi kelimeyi kullanmışsınız tebrik ederim sizi. Ellerinize sağlık.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Gerçekten do followlar için en iyi kelimeyi kullanmışsınız tebrik ederim sizi. Ellerinize sağlık.

üstadım, seo konusunda bilginiz olduğu için sorma ihtiyacı hissettim.

google algoritması, iyi site ile kötü site arasındaki farkı anlayamayacak mı acaba ?

farz edelim ki iyinet.com bir dofollow site/blog olsun. pr4 olan bir yazısı var. buradaki 100 linkten 1 tanesi +18 veya başka bir içerik olsun, google' ın sevmediği..
geri kalan 99 siteyide aynı kefeye mi koyacak yani. koca google' ın yapabileceği bu mu yani?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5