İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Binbir Gece (Kanal D - Yeni Dizi)

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç tv izlemem ama yemek yerken bu diziye bir takıldım, sormayın... O kadar süper bir senaryosu var ki. Denk geldiğim ilk bölüm ama ne biliyim, o başrolü paylaşan hatun (Kurtlar Vadisi Irak da oynadı aynı zamanda) çok etkileyici. Fakat gözlerinde bir sorun var heralde. Biri küçük biri büyük. Neyse her gülün dikeni vardır. Sizlere de tavsiye ediyorum arkadaşlar. Salı günü 22:00 da izleyin mutlaka, kaçırmayın.
Not: Şimdiye kadar hiç dizi izlemedim ondan bu çok kaliteli dizi diyorum ama belki diğer diziler daha kalitelidir :) Anlamam yani.

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bergüzar korel için seyredilir o dizi :)
dizide kalite var.. haklısın.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende çok beğendim:)
aslında güzel bir anket sorusu olabilir bu

Çocuğunuz kan kanseri ve tedavisi için 150 bin dolar lazım. Bu parayı size verecek olan patronunuzla 1 gece geçirirmisiniz?
:)

Bu soruyu ünlülere sordular geçen gün. Hemen hepsi " aaaa kesinlikle olmaz. önce namus " diye ahkam kestiler. garipsediğim o değil elbette.
Tabiki namus için yaşıyoruz. ama bunu söyleyenler her gün magazin dergilerinde kucaktan kucağa atlayan kişiler olunca, insan şaşırmıyor değil tabi:)

Balkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senaryosu süper mi? Berbat bir senaryosu yaw yapma :D Biraz Aliye (çocuğum olmadan asla) var işin içinde böylece Aliye kitlesini kendilerine çekecekler. O saatte daha güzel dizi olmadığı için izlenebilir ama kesinlikle kaliteli denilecek bir dizi değil.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her gun yeni bir dizi cıkıyor insan hangisini seyredecegine karar veremiyor ben sagır odayı izliyorum. bide kod adı cok guzel diziler.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet bende cok sevdim yarın olsunda devamını izlemek isterim oyuncularda bence dogru secim rollarinde cok gercekti o yüzden senaryoyunun hakkını veriyorlar.

umarım bu şekilde gider bozulma olmaz inş.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu diziyi seyretmedim ama bakıcam bakalım nasılmış
bence şu anda tek dizi var "sağır oda" kaçırmadan izliyoz :)

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senaryosu süper mi? Berbat bir senaryosu yaw yapma :D Biraz Aliye (çocuğum olmadan asla) var işin içinde böylece Aliye kitlesini kendilerine çekecekler. O saatte daha güzel dizi olmadığı için izlenebilir ama kesinlikle kaliteli denilecek bir dizi değil.
yapma hoca. filmi sanki ben yazdım - yönetiyorum. kanalı kapat ama dizinin hakkını ver :) walla kaynanalar gibi olduk, iş güç bitti de dizileri tarışıyoruz :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5