İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Adsense Klasiği

HiTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş çok uyanık ve bu linki maille binlerce kişiye göndermeye çalışıyor. Artık kaç kişiye gönderdi bilemem ama Google ın arkadaşı şutlaması yakın gibi geldi bana :)

Link şu : http://www.nazilli.gen.tr/vip.htm

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Bilgi icin tesekkurler arkadasim.
Zaten boyle islere calistigindan hep geri kaldik :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) parayı çok sefiyorLar anLaşıLan... BiriLeri Tutar bu haksız kazancı şikayeT eder... Sonrada o kişi geLip burda yırtınır işte gözü oLanın gözü çıksın gibisinden... :) neLeri var memLekeTTe...

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum mesajını editle bence, arkadaşın önüne taş koymana gerek yok, kesin bi google dostu çıkıp şikayet eder.Yaptığı şey doğru olmasada, bunu google kendi araştırıp bulsun.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kesmekes' Alıntı:
dostum mesajını editle bence, arkadaşın önüne taş koymana gerek yok, kesin bi google dostu çıkıp şikayet eder.Yaptığı şey doğru olmasada, bunu google kendi araştırıp bulsun.

iyi de niye savunuyorsun şimdi böyle komedi ötesi bi olayı onu anlamadım.
ha bu arada, google abimin çalıştığı plazaya taşınıyormuş, du bakalım bu hileleri elden ulaştırabilecek miyim :D

G

guajira

Misafir
TIKLAMALAR NOT TUTULACAKTIR 20 GÜN İÇİNDE EN FAZLA TIKLAMAYA YAPAN 5 KİŞİYE VİP ÜYELİK VERİLECEKTİR!

HER TIKLAYAN ÜYE HERGUN BURAYA TİKLANTI DİYE MESAJ YAZACAKTIR!

Türkçeyi nerede öğrenmiş merak ettim :)

T

turkeyweb

Misafir
Arkadasin bu ückagidina karsilik ´beyinsiz´ kelimesinden baska bir sey kullanmak yanlis olur :) Madem ückagit yapican adam gibi cümleler kur,yeni Türkce´yi ögrenenler bile bu heriften daha az hata yapar.Cümleye bakin

´Yapmanız gerekeni kisaca aciklamak istersem arkadaslar 5 resimlik acıklama olarak acıklayacagım!´

Yasi: 9
IQ : -10
Google adsense durumu: Sikayet edildi ;)

Benim icin kim bu diyen olm asin simdi ben Turkeywebnet nickiyle giriyordum,sifremi unuttum ancak sifremi unuttum linki calismiyor.

M

messmedia

Misafir
turkeyweb' Alıntı:
Arkadasin bu ückagidina karsilik ´beyinsiz´ kelimesinden baska bir sey kullanmak yanlis olur :) Madem ückagit yapican adam gibi cümleler kur,yeni Türkce´yi ögrenenler bile bu heriften daha az hata yapar.Cümleye bakin

´Yapmanız gerekeni kisaca aciklamak istersem arkadaslar 5 resimlik acıklama olarak acıklayacagım!´

Yasi: 9
IQ : -10
Google adsense durumu: Sikayet edildi ;)

Benim icin kim bu diyen olm asin simdi ben Turkeywebnet nickiyle giriyordum,sifremi unuttum ancak sifremi unuttum linki calismiyor.

ya ne gerek var google zaten atar onu, sonuçta 20 gün boyunca tıklayın diyor, aynı pc ile tıklayınca görür o :p

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar kim olduğunu biliyorsunuz gidin sözlü şekilde uyarın o kişiyi google a haber verip gercek kazancından da etmeyin

sabah sabah size bir fıkra ile örnek vereyim:

Cehennem de her ülkeden cezalıları aynı kazana atmıslar ve her kazanın yanında bir zebani duruyormus kazandan kacmasınlar diye ama türklerin kazanının basında zebani yokmus ve cehenneme yeni bir kişi gelmiş ve sormus bir zebaniye neden diye ve zebani cevap vermiş onlar kaçmaya çalışanları zaten aşağıdan çeker demiş.

Kısadan hisse : Kelle kopartmadan önce uyaralım arkadasları hatalarını yoksa gene hepimizin adı çıkacak hileyi ne g00gle nede biz önleyebiliriz ama aramızdan bu tarz hile yapanları şikayet yerine uyaralıms

M

messmedia

Misafir
cahveci' Alıntı:
Arkadaslar kim olduğunu biliyorsunuz gidin sözlü şekilde uyarın o kişiyi google a haber verip gercek kazancından da etmeyin

sabah sabah size bir fıkra ile örnek vereyim:

Cehennem de her ülkeden cezalıları aynı kazana atmıslar ve her kazanın yanında bir zebani duruyormus kazandan kacmasınlar diye ama türklerin kazanının basında zebani yokmus ve cehenneme yeni bir kişi gelmiş ve sormus bir zebaniye neden diye ve zebani cevap vermiş onlar kaçmaya çalışanları zaten aşağıdan çeker demiş.

Kısadan hisse : Kelle kopartmadan önce uyaralım arkadasları hatalarını yoksa gene hepimizin adı çıkacak hileyi ne g00gle nede biz önleyebiliriz ama aramızdan bu tarz hile yapanları şikayet yerine uyaralıms

abi bunun nedeni ben kazanamıyorum o da kazanmasın, başka birşey değil, aynı örnekteki gibi ben çıkamıyorsam kimse çıkmasın.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya bunun senin anlattığın fıkrayla bi alakası yok, model doğru kurulmalı. bu adam çok çalışıyorda sanki biz onu çekemiyormuşuz anlamına gelir. tam tersine ben derimki 3 kuruşluk beyniyle hile yapmaya çalışan adamları Türkler olarak kazanın en dibine atmalıyız :) ben üşendim şikayet etmedim, ya da bunun pek kazancağını düşünmediğim için gerek bile görmedim. Bu şekilde bugün varsa yarın kesin yok.

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide google nasıl atsın ki?
bende sırf xxx adlı sitenin adsenseden atılması için bir sayfa açarım aynı bunun gibi.. google de xxx i banlasın

bence birşey yapamazlar

cculha

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaş gerçekten komik bir olaya el atmış. hoşuma gitti. bence böyle arkadaşların önü açılmalı. gördükçe gülüyorum keyfim yerine geliyor iyi oluyor. bu arkadaşı şikayet ederseniz google in banlayacağını sanmıyorum. zira bu yazılar yazmak atmak suç değil. sayfası üzerinde herhangi bir bilgi yok. email ile yolluyorsa bu olayı akıllılık bile sayarım. ta ki bir gün 1 google personeli görene kadar ;) hadi hayırlı traşlar.

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zuhahaha ilginç bir durum gerçekten. MSN listemde bir eleman var, her gün otomatik mesaj atıyor listesindekilere;
Bugün sitemdeki google reklamlarına tıkladınız mı?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
KIZILKURT - bence birşey yapamazlar..
walla atarlarsa mahkemeye veririm! geldi aklıma..

15 gün sonra görürüz arkadaşlar atılıyor mu atılmıyor mu!

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben bi tane post için link verdim bir önceki sayfada, o linkteki hilelerini okursanız nasıl da bal gibi atılacağını görürsünüz. adam manyak bi şey, anet haber gurubunda XOR u tanıyanlar vardır aranızda, bana onu andırıyor acaba XOR da adsense olayına el mi attı diye :D adam reklamları hem frame içinde Forex vs. ile doldurduğu bir safydan gösteriyor, hem de foruma msj atıyor durduk yere, diyorki türkçe sitemde ingilizce reklamlar çıkmaya başladı diye :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5