İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir adwords hesabında kaç kez kupon kullanabilirsin?

sertube

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb sitem için günlük 150 ve üzeri bütceli reklam yayinliyorum.Elimde olan bir kuponum vardi ve sisteme girdim.Bir daha kupon bulsam ve arada sirada kupon kullansam google hesabimi banlarmi acaba bilgisi olan arkadaşlar beni aydinlatabilirmi?

CihatAYDIN

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Google Reklamlarında Kullanılan Kuponlar ile İlgili Her Domain(Alan Adı) Bir Defaya Mahsus Kupon Kullanılabilir.

EFT/Kredi Kartı Ödemelerinizde Bir Sorun Çıkmayacaktır.

sertube

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani bir defa daha kupon kullansam banlanicaz dogrumu anliyorum

sertube

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ne hikmetse bir tane kullandik hemen banladilar.Valla bu konuda ciddi bir adwors uzmanida bulamadik

UmutTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Banlanmanızın çeşitli sebepleri olabilir. Daha önce başka bir hesapta aynı domain üzerinden bir kupon kullanmanız, aynı isimle, adresle, domainle açtığınız bir hesabın banlanması vs. bu hesabında askıya alınmasına sebep olacaktır.

ismailix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 farklı hesaptan 2 tane adwords kuponunu aynı site üzerinden kullandım.
gördüğüm kadarıyla banlama olmadı.

gunduzbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 adwords hesabında 1 kupon kullanılabilir.
1 adwords hesabında kullanılan mail adresi, yeni bir adwords hesabında kullanılamaz. aynı şekilde fatura adresi ve kredi kartları da kullanılamaz.

theatr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 adet kupon kullanabilirsin, fazlasını deneyebilirsin ama sonun ban olur. ek olarak gunduzbey e katılıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5