İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Alan Adının Kullanımı İçin Görüşlerinizi Almak İstiyorum

S

SempatiX

Misafir
Sevgili Arkadaşlarım,
Olimpiyat.Net alan adını turkishdomains rumuzlu arkadaşımızdan bir süre önce hediye olarak almıştım. Bu alan adı için ne yapmam hakkında bana görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim. Ben sorucevap yada host sitesi yapmayı düşünüyorum. Olimpiyat İnternet Hizmetleri diye kulağa hoş geldiğini düşündüğümden host işi yapmam aklıma geldi. Ayrıca domainin olimpiyat olması vede yarış olgusunu akıla getirmesinden dolayı bir sorucevap sitesi olabileceği düşüncesindeyimde (biliyormusun.net gibi). Görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim.
İyi çalışmalar.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim kulağıma fikirlerin açıkçası antipatik geldi. olimpiyatlar ile site yapsan daha güzel olur. olimpiyatlar derken sadece büyük olan değil büyün olimpiyatlar hakkında bilgi veren bir site.. üniversite olimpiyatı kış olimpiyatı vs.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet olimpiyatalrla ilgili yaprsan daha iyi olur google de indexler ...

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SempatiX' Alıntı:
Sevgili Arkadaşlarım,
Olimpiyat.Net alan adını turkishdomains rumuzlu arkadaşımızdan bir süre önce hediye olarak almıştım. Bu alan adı için ne yapmam hakkında bana görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim. Ben sorucevap yada host sitesi yapmayı düşünüyorum. Olimpiyat İnternet Hizmetleri diye kulağa hoş geldiğini düşündüğümden host işi yapmam aklıma geldi. Ayrıca domainin olimpiyat olması vede yarış olgusunu akıla getirmesinden dolayı bir sorucevap sitesi olabileceği düşüncesindeyimde (biliyormusun.net gibi). Görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim.
İyi çalışmalar.

hocam çok büyük işler söylüyorsun hosting , biliyormusun.net...
çok zaman almaz mı ?
umarım başarılı olursun.

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşım elimde biliyormusun.net gibi bir script var. Hosting işide zaten önceden yaptığım iş tekrar başlayabilirim. Elimde bir çok sitem vede bana destek çıkacak arkadaşlarım var bu yüzden kendime güvenim tam.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
varolan birşeyi degiştirip degiştirip milletin önüne koymak pek işe yaramıyor.
orjinal ve yaratıcı birşeyler gerek.olimpiyat sitesi yapmak güzel bir fikir.
belki hiti çok olmaz ama yinede namı yürür sanal dünyada.
Ama yok ben illa yarışma sitesi yapacam dersen kendine ait özel bir scriptin varmı yoksa piyasadaki script mi.
Biliyormusun.net varken insanlar senin sitene niye girsin.

örnegin itiraf.com un başarısından sonra bir ton itiraf sitesi açıldı, hangisi adam gibi iş yaptı. :eek:

S

SempatiX

Misafir
Evet oyun siteside güzel bir fikir ama bayağı yatırım ister o. Ayrıca yoktur arkadaşım piyasadaki script değil bahsettiğim Türkiye'nin en önde gelen php ve mirc kodlayıcılarından birisinin yazdığı vede su anda piyasada kismede bulunmayan bir sorucevap scriptiydi. Gerekli reklamla biliyormusun.net sollanabilir. Sonuçta bunda biliyorusun2.net (itiraf.com / bilmemeneitiraf.com) gibi bir özenti benzerliği yok.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gamyun koaka itiraf.com biliyormusun.net bunlar hep orjinal fikirli siteler ve scriptleri kendilerine ait.başkalarının yazdıgı scriptlerle iş yapılmaz.güzel bir yerlere gelinmez demek istiyorum ben :(

S

SempatiX

Misafir
Ama diyeceğim şuki gamegarden.net varken koaka.com çıktı ortaya... Ayrıca mynet.com ve yahoo.com da vardı. Bunlara ragmen koaka iş yaptı yani bu piyasada bazı siteleri tek bırakmamak gerek arada bir çekişme olacakki herbiri daha fazla kullanıcı çekmek için daha iyi hizmet vermek ve yenilikler yapma gereği duyacak böylece kalitede artmış olur. Haksız mıyım ?

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SempatiX,

kaliteli bir bilgi yarışması sitesi yaparsan zamanla tutacaktır. oyun siteleri her zaman tutar fakat bunun için de baya para lazım. yapman gereken diğer sitelerden farkını belli etmen. mesela haftanın 1.sine CD yolla. maillarına sitene özel animasyonlar yollat gibi...

S

SempatiX

Misafir
Evet benimde aklıma öyle bir fikir yatıyor. Bir oyun sitesi yapmak pahalıya mal olur ama bir yarışma sitesi hem ucuz olur, hem gerekli kaliteyi sağlayabiliriz hemde web site programlamasına vereceğimiz parayla reklam verip hediye dağıtsak daha iyi iş yapar gibime geliyor.

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sempatix ben guzel bisey dusundum ona msnye gelirsen eger soylucem:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5