İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bir Allah'ın kulu sedodan ödeme aldı mı ?

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir Allah'ın kulu sedodan ödeme aldı mı ? yoksa sitelerim ziyan mı oluyor ?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
1 : Ben aldım. Ben aldım derken elmasunes'in paypal hesabina yatiyordu her ay. Ben parayi görmüyordum.. Ama elmasgunes benden reseller parasi almiyordu :) Dolayisiyla odeme geliyor demektir.
2 : Esat adında bir arkadasim aldı.
3 : Elmasgunes her ay aliyor.
4 : Turkishdomains her ay aliyor.
5 : Darxis her ay aliyor (bildigim kadarıyla)
6 : Bedavalar.Net aldı.
Aklıma gelenler bunlar.
Ama ben gecen ayın parasını halen alamadım :( Bu olayda sedo'dan kaynaklanmiyor.. Iş bankasından kaynaklanıyor. Birazda bizim çömezligimizden :)

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet, her ay düzenli olarak paypal'e ödemeyi alıyorum.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bu ödemleri banka havalesi ile alabilen var mı ? elmasgüneş böyle bişeyden bahsediyodu ama hangi başlık hatırlayamyorum. alırsam yazacağım falan demişti . aceba aldı mı ? bu diğer siteler ne şekilde alıyorlar ?
umarım banaka havalesi oluyordur. eğer oluyorsa ben direk hawaii ye giderim. o kadar da iddialıyım :p

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maalesef, sanırım banka bilgilerini yazarken bir sorun oldu. O yüzden sedo'nun gönderdiği para gelmedi İşbank'a.. Ama bankaya gidip konuşacağım bu konuda. Bakalım sorun neymiş..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
elmasgunes' Alıntı:
Maalesef, sanırım banka bilgilerini yazarken bir sorun oldu. O yüzden sedo'nun gönderdiği para gelmedi İşbank'a.. Ama bankaya gidip konuşacağım bu konuda. Bakalım sorun neymiş..
Çok iyi olur canım benim :) 476 € az para değil :) Bu 476 rakamından nefret etmeye basladım. Her yerde telaffuz etmekten bi haller oldu :D

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmasgunes' Alıntı:

senin yazdığın ayarları yazmıştım ben de. iş bankası hesabıma umarım bi sonuç çıkar. biz de rahata kavuşuruz.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir arkadaş mail atmiş maksimum 14 gün içinde gelir demişler sanırım bu sort code olayindan kaynaklaniyor olay yoksa bu kadar gecikme akla hayale sıgmaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5