İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Arastırma- Reklamverenleri İlgilendiren

iverson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese iyi akşamlar, bir forumdan bir siteye reklam verdim. Bir anda sitemin istatistikleri inanılmaz arttı. Tekil çoğul hitler katlandı. Ama işin garibi kimse üye olmuyor siteye.

Benim merak ettiğim, bu tarz bir program var mı? sitenin tekil hitleri de artıyor ama bir tek üye bile olmamasını garipsiyorum. O kadar üye olunmayacak bir sitem olduğunu da düşünmüyorum doğrusu

Uzman arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim gerçekten

iverson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son bir saatte 500 tekil hit aldım. Üye sıfır... ne dersiniz?

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim 3 haftalık tekil hit im 2,660 tekil hit diyorum ve uye adedim hemen hemen 450 uyelik zor bir asamamı bende merak ediyorum

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar tekil ziyaretçi yaratan sistemler vardı yanlış hatırlamıyorsam ama bunlar çoğul yaptırmıyorlardı yanılmıyorsam bildiğim kadarıyla kolay gelsin.

iverson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardım için teşekkürler. Demek buradaki çoğu webmaster bunu kullanıyor. 22 gösterim olmuş ama kimse bişi demedi. Teşekkürler forumkeyfi. dürüstlüğün için. Şu anda tekil 1000i geçti ama hala üye yok...

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iverson' Alıntı:
Herkese iyi akşamlar, bir forumdan bir siteye reklam verdim. Bir anda sitemin istatistikleri inanılmaz arttı. Tekil çoğul hitler katlandı. Ama işin garibi kimse üye olmuyor siteye.

Benim merak ettiğim, bu tarz bir program var mı? sitenin tekil hitleri de artıyor ama bir tek üye bile olmamasını garipsiyorum. O kadar üye olunmayacak bir sitem olduğunu da düşünmüyorum doğrusu

Sahte ziyaretci gonderen programlar var. Ama buradaki cogu webmaster bunu kullaniyor demek biraz agir kacar! Reklam aldigin siteyi yaz millet bilsin.

iverson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım yazacam ama süre bitsin diye diyorum tam emin olana kadar. Sadece ilgi çekmek için söyledim o çoğu webmasterı. İnsanlar bildiklerini söylesin diye. Özür dilerim. Bugün verdim reklamı. 3 saatte 1000 tekil hit aldım. Üye sıfır. Bir ay bitsin o zaman tüm verilerle herşeyi açıklıyayım isterim. Şimdilik böyle birşey mümkün mü diye öğrenmek istedim. Ayrıca site ismini verirsem para da boşa gider.

iverson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimsenin de günahını almak istemem emin olmadan. Ama emin olunca herşeyi açıklarım. Hiç değilse şu siteden şu kadar hit aldım ama üye gelmedi derim. Yorumu yapan yapar.

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iverson güzel hit almışsın eğerki popup veya absürt banner gösteriyorsan böyle hit alman normaldir eğer hiti yüksek bir siteye reklam verdiysen.

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
500 hit alıp da üye olmaması garip.Kimsenin günahını almak istemem.Ancak;reklam verdiğiniz site belki sizin siteniz için gizli iframe açıp sayfasına yerleştirmiş olabilir.Bu durumda onun sayfası ziyaret edildikçe sizin sayfada açılır ve hitiniz artar.

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
advertiser doğru demiş sayfa içerisinde sizin sayfanızı gösterebilir ama benim dediğim olasılıkta var absürt site olasılıgı adam nereye reklam verdiğini ve ne tarz reklam verdiğini paylaşmamış

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam sekli pop-up ise, verim beklemen yanlis olur. Ama banner reklam olurda, 1000 kisi gelirse, ve bunlardan en az %5'i uye olmaz ise, suphelerinde haklisin derim. -Ki reklam sekli sanirim pop-up. Aksi halde o kadar hit yollamasi cok zor. Veya banner reklam ise, bannerin cok saksy'dir :)

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iverson Yanlıs Kelimler Arkadasım Benim bir Reklamım 10 sn Yede 200 misafir Uye cekiyor İnanmayan Varsada Saygı duyarım ama 20 bin kişinin kulandıgı bir programın ana sayfası yapmamız yetiyor 10 sn.

iverson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kriston anlayamadım ne demek istediğini açarsan sevinirim. Bu arada absürt içerikli bir site değil ve popup da değil.

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abı cevap geldı sanırım ozaman ısler cok tehlıkelı kıme nasıl guvenıcez

iverson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir daha girmem böyle riske zaten. yonja ya veririm daha iyi valla. onlar 1,000,000 impression için 1200usd gibi bişey istiyorlar. Paramın hakkını alma ihtimalim daha fazla.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gunesbjk' Alıntı:
abı cevap geldı sanırım ozaman ısler cok tehlıkelı kıme nasıl guvenıcez

Bunun önlemini sizin almanız gerekiyor. En basit olarak .js kodları ile kendi sitenizdeki kodu yayınlatarak bunu yapabilirsiniz. Kodlar arasına framede açılmaması için js kodu ekleyebilirsiniz.

Sadece o site domainine reklam gösterimi için yetki verebilirsiniz.

Genelleme yaparak herkes bunu yapıyor diye bir anlam cıkartmazsanız iki tarafta mutlu olur diye düşünüyorum.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iverson' Alıntı:

burnuma gizli ifrema kokusu geliyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5