İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir botta benden inndir

Besiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doldurulması zorunlu alanlar
Demo adresi: www.pluspagerank.com/indir-bot.php?git=100
İstenen minimum fiyat: 25 YTL
Kategori, yazılımın içeriği nedir: Vb Bot
Lisans bilgileri: Yok yöle bişey
Lisans sonlanma zamanı: sonsuz
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Başkasına satılamaz

Satıcının eklemek istediği notlar:

Botu kısıtladım normal olarak. sadece gösterim yapıyor ve tek arama
normalde hostunuza atıp çalıştırdığınızda çalışır halde bırakın sürekli refresh yaparak program arar ve temiz bir şekilde içeriği HTML vs tagsız çeker..

İsterseniz resmi kendi siteniye yüklersiniz isterseniz inndir üzerinden gösterirsiniz.

VB ye daha önceden belirlenen kategorilere göre kendi ekleme yapar sizin kategori seçmenize gerek yok. isterseniz farklı db ye görede ayarlanır.

ayrıca farklı içerikli siteler için bot yazılır iletişim pm :)

Demo adresinde göreceğiniz sadece Çekilen verileri gösteriyor. sadece çalışma şeklini görmeniz için oraya attım db eklem özellikleri pasif. Çektiği verileri göstermek amaçlı arayüzdür

Besiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum vb sitelerinde program arşivi oluşturuyosun

forumda kullanacaksan Download bölümü açarsın altına alt kategorilerini açarsın oraya kendi post eder. yani 1 günde binlerce programlık veri girmiş olursun sitene

Sadece bir defalık sitene göre ayarlarsın aynı programı ikinci defa yüklemeaz vs vs

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vb foruma girilmiş şekilde demo verirmisin, eğer sorunsuz istenilen kategoriye demodaki gibi ekleniyorsa almayı düşünüyorum

Besiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce denedim bana ait vb forum olmadığı için denediğim forum sahibi izin verirse pm den sana adresi gönderirim

saka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sorularım saçma gelirse lütfen kusura bakmayın.

1. program linklerini nereden alıyor?
2. Açıklamalar da geliyor mu?
3. Kopya olduğu için google amca kızar mı?
4. Çalışan bir demo adresi var mı?
5. phpbb ye uyarlayabilir misin?

Besiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevap
1 - inndir die bir program adresinden
2 - verdiğim adrese bakarsan nasıl çalıştığını görürsün tüm bilgileri alıyor
3 - Sanmıyorum
4 - Arkadaş online olunca adresini vermemde sakınca olup olmadığını soracam
5 - phpbb nin yapısı post ,forum mesaj sayısı artırma , üye mesaj sayısı attırma gibi vb ye benziyorsa uyarlanır. Bakmak lazım.

sonucta veri eklemeyi abartmayın title,mesaj,forumid,eklenirken kulllanacagi userid useradi gibi veriler gerekli yerlere update veya yeni veri olarak eklenir.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alan arkadaşlar buraya yazarlarsa memnun olup olmadıklarını, farklı bot(lar) yazdırabiliriz.

Besiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vB de hazır konu açmak milletin işine geldiği için özellikle vB ye göre ekstra kodlar ilave ettim ama sadece vB forumlar için çalışır anlamına gelmiyor Sitenizde download die bir kategori varsa ona göre uyarlanır. PHP zaten

KaLGitme.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
download bölümü var tabikide kullanicilarin basi agrimasin sonra her yerden gelen dosyayi indiripte o dosyalari teker teker kontrol etme zorunlulugu düsüyor bize bu seferde site yetkilisi olarak

Besiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 kişiye satılacaktır. ve 4 kişiye satıldı.

Kalgitme.com : siten için yorumunu içinden yaparsan güzel olur. sonuçta bu programların çekildiği adres tr de kendi alanında iyi bir yerde olan bir site sanırım onlar gerekli uyarıları vb uygulamaları yapıyorlar. inndir yazıyorum hala nerden çekiyor die soranlar var diyecek pek bişey bulamıyorum

aooksar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satısı baltalamak gıbı olmasın ozur dılerım. tekrar bır konu acmak ıstemedım. bunun asp sını ısteyen varsa 15+ yerlı yabancı program sıtesıne gore olanı var. ılgılenenlere satabılır ve uyarlayabılıırm. ornek halı ımzamda vardır

Besiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten geneline ben kurdum. Al sana bot diye vermedim gerekli yardımları kurulumda yaptım . ;)

Mehmet Tahta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşla alışveriş yaptım, itrader de kullandım şimdi. Gayet güvenilir bir kişi, rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz arkadaşlar.
Kendisinden bu botu yapmasını ben rica ettim zaten.
Rahat olun, temiz insan, temiz alışveriş.
iyi çalışmalar / bol kazançlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5