İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir çok firmanın web adresi yok.

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Bu konuyu burda paylaşmak isterim.
Benim sabit bir gelirim var orta düzeyde ve hobi olarakta internet sitesi yapıyorum veya yapmaya çalışıyorum. Elimde de iki tane web sitesi var.

Günlük kazançları benim bir yıllık kazancımdan fazla olan bir çok firmanın kendilerine ait web siteleri acaba niye yok.

Yani gerek mi duymuyorlar yada interneti bilmiyorlar mı?

İnternetin gün geçtikce ilerleyeceğini hatta tvlere bile rakip olabileceğini artık bilmiyorlar mı.

Bir çok tv kanalı var bunların hitleri ne kadar bilinmiyor ama bir web sitesinin istatistiklerini kolayca öğrenebiliriz. Bu sistemde reklam verecekler için iyi bir yöntem.

Saygılarımla.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
türkiyedeki internet kullanıcısı sayısı 2.5milyon
2.5/70*100= %3.5 tüm nufusa oranı.

bizdeki internet daha devede kulak kalıyor.belki bir 10 sene sonra internet istenilen seviyeye gelir.yeni nesilin büyümesi biryerlere gelmesi gerek.

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz internet ilerleyecek diye bekleyelim. Başbakan açıklama yapsın enflasyon tek haneli rakama iniyor diye.
Türk Telekom daki amcalar adsl aboneliklerine zam yapmaya çalışıyorlar. En düşük abonelik 29 dan 34 e çıkıyor.

H

hikayebul

Misafir
Düsünsenize suan bir site google dan 1000 hit aliyorsa ileride 10 bin yada daha cok hit alicak,internet kullanicisi arttikca tabi,ya türkiyedeki internet avrupadan daha pahali hic mi beyin yok bu fiyatlari düzenleyenlerde anlamiyorum.

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zam filan yapıldığı yok ADSL'ye. ISS'lerin kar marjını yükseltiyorlar sadece. Türk Telekom'dan alınan adsl hizmetini kullanan aboneler için ne ucuzluk ne de zam olmayacak.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
posta gazetesinin trajı 300.000 civarında ama adamlar reklam verirken diyorlarki reklamınızı günde 2.5milyon kişi okuyor.7 milyon rakamı internet cafelerdeki olay.bir pc başına 3 kişi geliyor :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5