İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bir daha ki güncelleme nezaman olur ?

frmxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar bir dahaki güncelleme nezaman olur ? yada kaç ayda veya yılda bir oluyor ?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
3 ayda bir zorunludur. Ancak google istediği zaman ya toplu güncellemeyi erken yapıyor yada bazı siteleri güncelliyor sadece. Ki bu güncellemeden önce 1,5 ay önce bazı siteleri güncelledi ve geçti.

CaNeRiuM

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
google bazı sitelere torpil uyguladı desene :)

reostar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
temmuz sonunda hiç beklemediğim sitem pr si değişti.
Yüklendiğim sitelerde hiçbir kımıldama olmadı.
Ağustos sonunda da bir sitem aniden 3pr geriledi.
Bu google ın elinin hiç ayarı yok. :)

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google pr zamanlarını nasıl belirlediği inan hiç belli değil daha önceden çalıştıgım bi firmanın sitesi pek iç acıcı hareketli değildi daha sonra siteyi yeniledik ve siteyi yeniledikden 4 hafta sonra google pr1 verdi ve sonraki zamanlarda bu ilgiyi kesti o yuzden googlenin PageRank telnolijisi hakkında kesin bi zaman bilimi söylenemez

--------------------
Az önce Fark ettim google pr değerini yükseltmiş heralde son zamanda yaptığı değerlendirmeden yeni nasibini aldı çünkü 1 hafta öncesine kadar aynıydı :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
google toolbar a göre sanırım bugün başladı çünkü sabah sıfır göstermişti şuanda 1 göstermekte

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet sitelerimin hepsinde degisme olmus. Degisme tamamen bitti mi yoksa pr guncellemesi devam edecek mi?

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kafamda pr değeri diye bi şey yoktu bi baktım site bundan önceki güncellemede pr3 olmuş
sonra pr değeri artsın diye link kastım sürekli güncelledım pr2 olmus gülermısın ağlarmısın

bigdump

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
2
google ortalama olarak 3 ayda bir yapıyor

ama 2-3 hafta oynaya biliyo arada

Radamel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yakın zamanda bir güncelleme yaptı Google ama bana piyango vurmadı.
Pagerank değer, 2 veya 3 olan toplam üç tane sitem vardı ve hiçbir değişim olmadı değerlerinde.
Bu sitelere günde ortalama 250 olmak üzere ayda 7500 ziyaretçi geliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi