İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir dakikhost vurgunu daha

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senden aldığım sunucuyu kullanıyorum ama acayip kıllanıyorum bu aralar , enis okur ile aynı kişi olduğunuzdan şüpheleniyorum ne mesaj yazsa atlıyorsun hadi bakalım hayırlısı inşallah yanılıyorumdur.

Enis ile aynı insan oldugumu dusunuyorsun ve Enis bir dolandirici diye taniyorsun . Butun bunlar varken ve benden suphelenirken hala benden aldigin sunucuyu kullanmana sasiyorum .

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Enis ile aynı insan oldugumu dusunuyorsun ve Enis bir dolandirici diye taniyorsun . Butun bunlar varken ve benden suphelenirken hala benden aldigin sunucuyu kullanmana sasiyorum .

eğer gerçekse şuan için bana çok büyük bir zararın olamaz zaten ama olursada yapılacak bir kaç şeyimde vardır tabiki ;)
iyi geceler.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önyargı olayı değil dikkat ettiysen şüpheleniyorum diyorum önyargı ayrı :) emin ol sende benim yerimde olsan sende aynı şekilde düşünebilirdin neyse dediğim gibi inşallah yanılıyorumdur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5