İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Dolandırıcı Daha DİKKAT !!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bybeyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
[email protected] msn adresini kullanan Adı Onur Bektaş Olan ve sayfa kastığını idda eden üstelik http://www.facebook.com/McDonaldsTurkiye sayfayı kastığını beyan eden eden bu canlı Bir Arkadaşımızı 25tl 3k üye kasma vaadiyle dolandırmıştır... Bu Arkadaşı Gören Bilen Tanıyan Varsa Lütfen İletişime Geçebilirmi....

Canlının Tam Bilgisi....

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Hocam ilk öncelikle geçmiş olsun gerçekte çok üzüldüm böyle şerefsizlere haddini bildirmeniz içi bence kesinlikle suç duyurusunda bulunun elinizde dekontlarda varken ödediğiiz meblağ 20 tl 10tl olsa bile yaptığı şerefsizlik yanına kalmasın diye mahkemeye verin gitsin,geçmiş olsun.

bybeyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
öncelikle sağolun tşk ederim ... bu canlı hakkında suç duyrusunda bulundum bile ...

mustafacil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eniyisini yapmışsın zaten mahkeme ücretini falan filan bile ona ödetirler. Amaç onu mahkemeye kadar getirebilmek ki savcılıkta onu banka aracılığıyla bulur, dava genellikle uzar ama olsun hakkında yakalam emri çıkar 2 yıl içinde. Nereye gitse önüne çıkar , 25 tl için düştüğü duruma bak. Böyleleri kendilerini akıllı zannediyor ama harbiden akıl yok bunlarda... tekrar geçmiş olsun

ss waffen

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
25 lıra ıcın dusulen duruma bak ne ınsanlar(ınsan demeye dılım varmıyor ama )var

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Geçmiş oLsun.. Bilgilendirme içinde ayrıyetten teşekkürler..

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sormak lazım 25 TL ile zenginmi oldu bunu yaparak Onurunu Şerefini düşürdü yazık gerçekten yazık

ogk17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun kardeş mahkemeye vermen iyi olmuş 25 tl için şerefini hiçe sayıyor böle insan görünümlü çakallar!

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Geçmiş olsun, konu yanlış kategoride açılmış uygun kategoriye taşıdım.

bybeyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herkeze desteklerinden dolayı tşkler... ve lütfen dikkat edin canlıya...

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Geçmiş olsun.

Ben de Facebook üye kastırmakla arada sırada ilgileniyorum. Herkes parayı öcneden istiyor, ben de kimseye önceden göndermedim. İş bitiminde dedim. Bu şekilde işe başlayan iki kişi (birisi buradan) işi bitirmedi. Başlamadılar bile aslında.

Bir kişiye Facebook için para verdim, o da kendi sayfasında reklamlar yapması karşılığındaydı ki onu da iş bitiminde verdim.

Ben buradayım kardeşim, beni araştırsınlar, güvenmeyen ve parasını alamayacağını düşünen zaten iş yapmasın. Ama ben kimseye önceden para göndermek istemem.

bybeyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şahsın Annesi ile görüldü elimizdeki belgelerle bilgi verildi ne yazıkki hiçbirini kabul etmedi asla bunları yapabilecek birisi olduğunu düşünmüyor... bunun üzerine tarafımdan detaylıca bilgi verilip konunun bundan ibaret olduğu beyan edilmiştir fakat internet bilgisi olmadığı için büyük ihtimal anlamadı... şahsın r10.net ve dier bazı webmaster forumlarında hakkında konular olduğu ve biran önce bu sitelere girerek hatasını düzeltmesi gerektiği aksi halde yasal işlemin başlatılacağı bildirilmiştir...

fasb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üyelik açık olduğu sürece bu site ilerlemez ticarette.

KraL82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geçmiş olsun dostum. 3 kuruş için bile düzenbazlık yapar hale geldi insanlar yazık!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5