İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir EL ATIN!!

Banko Hakan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben wordpress den legalpara sitesi acacam.Biri kursa tema falan ekleyip bana yonetim paneli acsa yardım edecekleri bekliyorum..allah rızası icin yardım edin

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şuan elimde bir iş var bitirdikten sonra yardımcı olurum her konuda . ben de böyle bir site açmak istemiştim zamanında :) iyi olur :)) dimi batuhan

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
şuan elimde bir iş var bitirdikten sonra yardımcı olurum her konuda . ben de böyle bir site açmak istemiştim zamanında :) iyi olur :)) dimi batuhan

:harika: İyi olur ne diyim :) Yardımı seven birisin eğer arkadaşla anlaşabilirsen senin de istediğin kategorideyse güzel olur..

İş bitsin , bende siteleri açıyım herşey monotonlaştı biraz değişiklik olur :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bir kaç gün sonra Banko Hakan'dan şöyle bir başlık bekliyorum:

"Allah rizası için birisi gelsin legalpara sitesine içerik girsin."

Banko Hakan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani destekleriniz icin tesekkurler batuhan a bi furnet ne zaman baslarsınız

Ekleme: eif ben destek bekliyorum.icerigi ekelyebilrim komik de degildi

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bir kaç gün sonra Banko Hakan'dan şöyle bir başlık bekliyorum:

"Allah rizası için birisi gelsin legalpara sitesine içerik girsin."

Benim de aklıma geldi de arkadaşın hevesini kırmak istemedim :hihi:

Ekleme / Tavsiye : Daha önceki mesajlarda verdiğim vidobu linkinden girip videoları izleyip deneme yap. Ne nedir mantığı biraz kavra. Domain 13-15 TL arası , Hostinglerde 30-40 TL işini görebilecek kadarları.
Eğer işleri denemelik yapacağım diyosan ücretsiz wordpress blog'u kur ve dene. Daha sonra ücretli kurarsın hiç yoktan biraz alt bilgilerin olur. Herşeyi başkalarından istemek yerine kendin yaparsan daha çok zevk alırsın , kazanmak ve öğrenmek için daha çok çabalarsın.

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
En geç 1 haftaya bitecek işim :) batuhanda onu bekliyor :) bu arada sağol batuhan övgülerin için :)) host alacaksan hosting de satabilirim ;) domain de 12 tlye alırsın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5