İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Ermeninin Ağzından gerçekler !

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
youtube bende acilsa ne yorumlar yapacamda ah ulan ah

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarın mutlaka bak yarın acılır sendede cok etkıledı benı hıcbır ermenının bukadar samımı bır acıklamsını duymamıstım

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Üstad hep ortak payda da buluşuyoruz ya da ben öyle düşünüyorum

Birileri var lanet bir kesim ve sırf maddi çıkar (Petrol, Bor, Maden, VB) uğruna insanı insana vurduruyor milleti milete düşürüyor memleketi memlekete düşman ediyor ...

Ben eminim ülkemizde (kandırılmadıktan sonra , aramıza nifak sokulmadıktan sonra) hiç bir ermeni yada kürt ya da çerkez alevi sünni bu vatan karşıtı olamaz olsa da bakın mutlaka maşa olarak kullanılan cahil insan topluluğudur..

Ben son bir dilek ile bağlamak istiyorum Allah cc bizi islamiyetten Vatan Sevgisiniden Bayrak Sevgisiniden mahrum bırakmasın ve nifak tohumlarının egemenliği altına sokmasın... AMİN

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sozlerıne katılıyorum amın aslında amerıkada boyle bır ulke ama darbogazda kıskırtmada degıl ferahta tabıkıde bunu para saglıyor sanırım

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bu videoyu izlemek icin youtube a login olmak gerekiyor!
Neden?

This video may contain content that is inappropriate for some users, as flagged by YouTube's user community.
To view this video, please verify you are 18 or older by logging in or signing up.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
yanlız dikkat ederseniz dublaj bu...video ile ses uymuyor , ayrıca video başka kısma atlıyor , ses aynı.

yanılmış olabilirim.

seyretmek için login olmalısınız.
adamın başı yanık. belkide bize sansür var,

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
sozlerıne katılıyorum amın aslında amerıkada boyle bır ulke ama darbogazda kıskırtmada degıl ferahta tabıkıde bunu para saglıyor sanırım

Sana ucunu bucağını bilemeyeceğin kadar fırsat verilse islamiyetin alınsa, insanlığın alınsa, acıma duygun alınsa, insani değerlerin alınsa (Allah Korusun)... Ne yaparsın biliyorumusun sinirlendiğini öldürürsün çok afedersin ailesinin ırzına geçersin hamileyse karnını deşer çocuğunu öldürürsün ve mallarını üstüne alırsın

Tek soru Yukardaki senaryoyu bilen varmı ????

Not: Sen diye söylediğime bakmayın lütfen kimi kastettiğimi yani özneyi siz iyi biliyorsunuz

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilmiyorum nedenini iyinet ama bence izlemene deger mywedding bunun sebebi bence su 1983 yılında cekılmıs olması sesın ayrı goruntunun ayrı kaydedılıp sonra studyoda bırlestırılmesınden kaynkalanıyor bence

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
video izlemeden bu çıktı,

This video may contain content that is inappropriate for some users, as flagged by YouTube's user community.

By clicking "Confirm," you are agreeing that all videos flagged by the YouTube community will be viewable by this account.

Confirm

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
video izlemeden bu çıktı,

By clicking "Confirm," you are agreeing that all videos flagged by the YouTube community will be viewable by this account.

Confirm

Bazıları video yu beğenmiyor ve uygunsuz ibaresi yapıştırıyor sizden de isteniyor ki bu video bazı kullanıcılarımıza uygunsuz gelmiştir bunu kabul ederek içeri giriyorsunuz .. Konfirm edin der

Bize uygunsuz gelen videoları uygunsuz dediğimiz gibi

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı ınsanlar vıdeoyu izleyip bu videoya uygunsuz bayragı ekletmıslerdır bununda sebebı adamın yanmıs suratıyla yaptıgı röportaj buna yas sınırı gıbı bırsey denılebılır

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben cok yordum bugun utube u bırazda sız yuklenın buna olmasa bır ıstekte bulunalım topluca ataturk tagındakı butun vıdeoları sılsınler nası sızce bu

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hayvana hayvanca karsılık lazım aslında. Dökelim sunların deger verdiklerini Bizde alay edelim onu istiorlar . Flashtan anlıor olsam yada su tarz videolardan YAPICAM BINBIR TURLUSUNU....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5