İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir fikir alabilirmiyim ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar şimdi bir büro açılsa 3+4 saglam personel alınsa + büroya server kurulsa 1 tanede yurt dışı server kiralansa ttnet yada superonline - anet gibi servis aglayıslarından yüksek hızda hat alınsa kaça malolur bu dedikelrim fikri olan varmı yanai bu proje için ne kadar bütce gerekşli ? + tanıtım için byük sitelere rekalm vermek de dahil ( mynet-tnn-superonline ve benzeri sitelere )

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk olarak "hat alma" olayından vazgeçmelisin yüklü paran yok ise ölü doğar girişimin.. şöyle düşün : hat alman mantıklı olsaydı Türkticaret alırdı ;) , sadece hatla bitmiyor çünkü, ups jeneratör, iklimlendirme x y z derken müthiş bir sermaye istiyor.

bunun dışındaki kıısmlar ise pek birşey tutmaz 10-20 bin dolar arası sermaye ile güzel bir ofis+personel+reklam x y z olaylarını aşabilirsin, tabi sağlam personel istiyorsun diye bunu söylüyorum ki sağlam iş yapmak hedefin, yoksa 3-5 milyar ile de bu işi gayet iyi kıvırabilirsin.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ama server kendi büromda olamasını istiyorum ama o şkeil ne kadar tutar

M

mutlumumyaa

Misafir
Fiber optik kablo çektirmen gerek öncelikle valla bildiğim bir firma var onlara 7000ytlye mal oldu bu kablo çektirme işlemi tabi bu değişebilir. turktelekomdan hat alacaksın işte ondan sonrası darXis'in dediği gibi alacağın elemanlara falan bağlı

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
ama server kendi büromda olamasını istiyorum ama o şkeil ne kadar tutar

hattın kendi ofisinde olması sermayene yaklaşık 20-30 bin dolar civarı ek getirir, onun dışında aylık hat masrafını da 2ye katlar.

alternatif olarak, anlaşmanı yapacağın firmanın datacenter'ina yakın bir yerde konumlandırırsan ofisini cebinde baya bir miktar para kalacaktır.

her halükar da $50-100bin dolar arası oynar bana göre bu işin sermayesi.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
peki güzel bir rekalmla bu para cıkartırmı kaliteli bir satış olurmu sizce ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5