İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bir fikir Danismak

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
s.a Arkadaslar ben bir tema yapsam... ve tema icine Bir yere sitemin adresini yazsam... ve o temayı kullanan arkadaslar o kodları kaldırmadigi takdir de ki fark etmeleri imkansiz... Onların sitelerine girenler benim sitemede Girmis Sayılırmı.. iframe icinde koyacagim...

ve alexa rankını da etkilermi

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
s.a Arkadaslar ben bir tema yapsam... ve tema icine Bir yere sitemin adresini yazsam... ve o temayı kullanan arkadaslar o kodları kaldırmadigi takdir de ki fark etmeleri imkansiz... Onların sitelerine girenler benim sitemede Girmis Sayılırmı.. iframe icinde koyacagim...

ve alexa rankını da etkilermi

sanmıyorum kimsenin senin yaptığın temayı kullanmak için senin siteni iframe olarak açacağını ( büyük ihtimal temadan iframe kodunu kaldırır herkes, yada kullanmaz temayı )

Saçma bir fikir gibi geldi bana temanın altına link vermek v.s tamamda bu olmaz bence..

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki Arkadasim Banda Sacma Geldi... Peki Sen Bir webmaster Sitesinin Bunu Kullanmadgindan eminmisin ? :) O kisi Bu forumda ve eminim Su an bu konuyuda Okuyacaktir... Utansin...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
bir vbulletin destek sitesinin böyle bişi yaptığını duymuştum ama adını hatırlımyorum. Bu davranış etik bir davranışmıdır tabikide kesinlikle hayır. O insan yaptı diye seninde yapman doğrumudur buda tabiki hayır.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ferdi otursana oturdugun yerde haci.
herkes yapıyor diye seninde yapman gerekmez. farklı birşeyler yap olmayan şeyler yap :)

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi ben yapacam Demedim Ben zaten Yapacak Birisimiyim :s
sadece kendim Gibi Gosterip elestirilere Bakmak istedim... etik mi degilmi. diye...
ve arkadaslar da soyluyorlar etik olup olmadigini Bence O Site Sahibinin NBasıl Rankının Yukseldigi Ortada...

Yeşilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ferdi elbetteki etik değil... ama dediğin doğru hitin artar sayesinde alexa rankın da artar..

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki Simdi O vatandas Bunu Dogal Olarak Biliyor... ve Sitenin altinada Koymus alexa Rank Anlasilan O temaya Onu Koymasa Rankı O Kadar Olmucak :S her neyse.... Yuz KArasi Olan Kisiyi Hepimiz Taniyoruz.... Nami DEger Deadly

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Peki Simdi O vatandas Bunu Dogal Olarak Biliyor... ve Sitenin altinada Koymus alexa Rank Anlasilan O temaya Onu Koymasa Rankı O Kadar Olmucak :S her neyse.... Yuz KArasi Olan Kisiyi Hepimiz Taniyoruz.... Nami DEger Deadly

yuh yani 15 mesaj atmışın 5 tanesini bir insanı karalamak için yazmışsın. Banlanmadan önceki nickin neydi acaba.

Walla scripti adam yazmış istediğini yapar bilen varsa kaldırır kodları bilmeyende kullanır. Demekki güzel bir şey yapmışki insanlar frame koyup koymaması temayı kullanan insanlar için okadar önemli değil. :D Yani kimi altına link koyar milletten hit alır. Arkadaşta güzel bi yöntem bulmuş :D

1- Birde cevabını bildiğim bir soruyu neden soruyosunki ????
2- Sende yap neden zoruna gitti ?
3- Demekki web master sitesinde o tema varsa demekki o kadar web master beğeniyor insanlar beğenmedikleri siteye girermi?
4- Ben zaten yapacak birisimiyim demişsin seni tanıyan çok heralde ben ilk defa gördüm de o namı değer deadly i tanımıyorum. Kişisel sorunlarını msn dede halledebilirsin.

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne yazikki Oyle kisileri Msn Eklemiyorum Arkadasim... Dikkatini Cekerim Her Ne Kadar da Olsa Etik Bir Davranis Degil ;) Eger Oyle Rank Kazanip Webmaster sitesi oluyorsa Olmasin Daha iyi ;) Senin Dusuncen Basimin ustunde Yeri var .... Hem bu foruma illkkez Uye oldum ;) Emin Olabilirsin...

Yeşilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yuh yani 15 mesaj atmışın 5 tanesini bir insanı karalamak için yazmışsın. Banlanmadan önceki nickin neydi acaba.

Walla scripti adam yazmış istediğini yapar bilen varsa kaldırır kodları bilmeyende kullanır. Demekki güzel bir şey yapmışki insanlar frame koyup koymaması temayı kullanan insanlar için okadar önemli değil. :D Yani kimi altına link koyar milletten hit alır. Arkadaşta güzel bi yöntem bulmuş :D

1- Birde cevabını bildiğim bir soruyu neden soruyosunki ????
2- Sende yap neden zoruna gitti ?
3- Demekki web master sitesinde o tema varsa demekki o kadar web master beğeniyor insanlar beğenmedikleri siteye girermi?
4- Ben zaten yapacak birisimiyim demişsin seni tanıyan çok heralde ben ilk defa gördüm de o namı değer deadly i tanımıyorum. Kişisel sorunlarını msn dede halledebilirsin.

peki o sitesinde o temayı kullananlar böyle bir iframe nin olduğundan haberi varmıydı... ben söyleyeyim yoktu...

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yesilmen Kardesim Tsk Ederim.Madem Durust Sitesinde Soyle Birseyde Diye Bilirdi..
Arkdalsar Tema iframe Var ister kaldırın ister kaldirmayın..o temayı Kullanan Kimsenin hemen hemen haberi yok arkadasim...

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link olarak ekle temanın altına, backlink sayılır, phpbb nin pr sine baksana?

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet Temanın Altına Link Eklese Tamam Dicem. ama hem link var hemde temada... Hic dikkat edilmiycek sekilde gomulmus kodlar :s Cok yazık Daha birde Webmaster forumu olacak

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ne yazikki Oyle kisileri Msn Eklemiyorum Arkadasim... Dikkatini Cekerim Her Ne Kadar da Olsa Etik Bir Davranis Degil ;) Eger Oyle Rank Kazanip Webmaster sitesi oluyorsa Olmasin Daha iyi ;) Senin Dusuncen Basimin ustunde Yeri var .... Hem bu foruma illkkez Uye oldum ;) Emin Olabilirsin...

Güzel kardeşim sen önce kullandığın Türkçeye dikkat et. Dilimize ait karakterleri baştan savma kullandığın gibi olmadık yerde büyük harf kullanıyorsun, bahsettiğin konudaki hassasiyeti güzelim dilimizde de göstersen nasıl olur ?

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam Tam isabet Ama Inan elimde Degil Alismisim... Bir Kere Ama ne Olsa Biraksam Diye Birakmaiyom Biliyorum Yoksa.. Ama Elden Gelmiyor Nedense

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hocam Tam isabet Ama Inan elimde Degil Alismisim... Bir Kere Ama ne Olsa Biraksam Diye Birakmaiyom Biliyorum Yoksa.. Ama Elden Gelmiyor Nedense

O zaman sana tavsiyem bu işlerle uğraşmak yerine önceliği kendi şahsi eğitimine ver, göreceksin ki şuan bulunduğun noktadan çok daha iyi yerlerde olacaksın. Başarılar.

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hehe :) Ben Her Firsatta Deniyorum.. Bosversene.... Sen Beni Birak..;) Zaten Olsa Duzugn YAzariz... Malum Bazi Yerlerde Tr Karakter Kullanamiyoruz.. Ondan Kaynaklansa GErek...

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ferdi referans olduguma pişman edeceksin gibi sanki.
yazım şekline felan biraz dikkat et sana zahmet..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5