İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bir forumdan..

M

mavidusler

Misafir
Bir forumdan alıntıdır:
arkadaşlar bi grup kurulacak ve sistem yapacagız o sistem dahilindeki sitelere hergun 2 farklı ipden 3 er kere tıklayacagız adsenslere buda günlük 200 tıklamadan fazla bi ücret getirisi sağlayacak bize ve bir ayın sonunda 500 - 1000 usd arası cebimizde olacak
anlamayan varmı hala ?

No comment

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka zamanda herkes nutuk atar
minnacık bi menfaat insanların iç yüzünü nasılda gösteriyor

bu adamlar demekii Allah korusun önemli bi makama falan gelseler bizi ...mek içinde grup kurarlar töbe töbe

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kahretsin ki şu adamlar kadar akıllı değiliz saf gibi site yapıp adam gibi kazanmaya çalışıyoruz , çok safız biz .

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
"Onlar yapıyor, bizde yapalım" diye düşünen salaklarda var..
Benim yazdığıma karşılık yazdın isen seni kutlarım okuduğunu direk süzmeden ve içeriğini sorgulamadan alıyorsun ve hemen karşılık üretebiliyorsun , tabi benim yazdığıma karşılık olduğunu hiç zannetmiyorum .

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman biz de bir grup kuralım. Bu saçmalığı yapan adamlara yakınlaşıp adres bilgilerini almaya çalışalım. Bizim grupta kim o kişiyle aynı şehirdeyse 4-5 adam toplayıp evine gidip bi güzel evire çevire dövsün.

Şaka bir yana bunu yapan insanlara ne yapmak lazım bilmiyorum. Böyle olayları duydukça aklım başımdan gidiyor.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 hafta önce adını vermiyim bir forumda bu tarz hile yapan bir gruba hiç iyi bir şey yapmıyorsunuz gibisinde usturuplu bir ifade ile bir kaç bişi yazdım aynı gün forumdan banlanmışım , tam komedi . bize düşen bu tip kişileri ihbar etmek başkada bir şey elden gelmez sanırım .

M

M@latyæsporlu

Misafir
SaLvaDoR' Alıntı:
1 hafta önce adını vermiyim bir forumda bu tarz hile yapan bir gruba hiç iyi bir şey yapmıyorsunuz gibisinde usturuplu bir ifade ile bir kaç bişi yazdım aynı gün forumdan banlanmışım , tam komedi . bize düşen bu tip kişileri ihbar etmek başkada bir şey elden gelmez sanırım .

sen bana versene pm atabilirsin,şkayet falan etme gibi bişi yapmam , bunlar benim eğlencem bana verde biraz gülkeyim hem sende gülersin :)

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi bir bir düşünce adamlarınki ama google amcada boş durmuyor böyle tıklamalara sonucta ip noları ve ekran çözünürlüklerini işletim sistemi ve dilini kaydediyor .kim ne aralıkla hangi sitelerdeki reklama tıklamış hepsi belli.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
M@latyæsporlu' Alıntı:
sen bana versene pm atabilirsin,şkayet falan etme gibi bişi yapmam , bunlar benim eğlencem bana verde biraz gülkeyim hem sende gülersin :)

*arez sitesi desem :)

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bişeyler yapmali cahil adamlari bilinclendirmeliyizki adseseyi kaybetmiyelim.

O

OkYaNuS

Misafir
eğerki siteyi para kazanmak için kuruyosan zaman harca emek harca ter akıt.
önce zaahmeti çek sona rahmeti gör.

bunlar armut piş ağzıma düş'ü değiştirdi armut piş ağzıma düşmeden dilimlen.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
endne bir forum sıtesınden yazılmış kı,
madem adamalr bole bir şey yapıyorlar yazın da gorelım kımmı super zekı ınsanlar, şkayet edelım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5