İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir frame kodu hakkında

pinky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar öncelikle Merhaba;

Ben bir kod hakkında bilgi almak istiyorum.

<iframe name="iwindow" style="border:0px dotted " scrolling=auto width=1 height=1 align=top frameborder=0 src="http://www.siteadi.com"></iframe>

Bu kod ne işe yarar ve bir sitenin body taginin arasında olursa ne işe yaramaktadir. Genel olarak ne amaçla ya da ne amaçlarla kullanılır.

Kullandıgım sitenin kodları arasında var. O yüzden bizden bilmeden bir kâr mı saglanıyor onu bilmek istiyorum.

İlgilenen arkadaslara teşekkürler..

Daima Rock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar öncelikle Merhaba;

Ben bir kod hakkında bilgi almak istiyorum.

<iframe name="iwindow" style="border:0px dotted " scrolling=auto width=1 height=1 align=top frameborder=0 src="http://www.siteadi.com"></iframe>

Bu kod ne işe yarar ve bir sitenin body taginin arasında olursa ne işe yaramaktadir. Genel olarak ne amaçla ya da ne amaçlarla kullanılır.

Kullandıgım sitenin kodları arasında var. O yüzden bizden bilmeden bir kâr mı saglanıyor onu bilmek istiyorum.

İlgilenen arkadaslara teşekkürler..
Sıradan bir kod. Gösterdiği sayfaya göre yorum yapabilirim.

pinky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sıradan bir forumun kodlarının en altına eklenmiş diyeyim. Copyright in altina.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O sayfayı senin sitende açar ama width=1 height=1 ve border 0 olduğu için sitede birşey görünmez, o sitenin hitini şişirmek için kullanılıyor olabilir.

pinky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizce etik bir davranış mıdır peki. üyelerin haberi olmadan bunu yapmak.

Şıh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kod hangi sitedeyse, ilk zararı o siteye olur. Çünkü bu kod yüzünden o site google tarafından banlanabilir. Ziyaretçilere zararı ise, sadece bandwitch bakımından olabilir. Yani ADSL kotası varsa, onu biraz doldurmuş olur, hepsi bu. Ama KB olarak fazla birşey de tutmaz.
Saygılar, seviler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5