İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir haftada bir tane mi tıklanma olmaz.

Salamander

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar yeni bir websitem var. Her şey güzel gidiyor aslında. İlk ayındada Pr3 oldu, içerikler full özgün, daha 2 aylık olmasına rağmen googledan günlük 100-150 arası hit alıyor. Ama gelin görün ki adsense de işler çok çok kötü. Son 1 haftada yaklaşık 4000 civarında sayfa gösterimim varken tıklanma yok. Forumlardan okuduğum kadarıyla yeni sitelerden pek bi beklentiye girmemek lazım. Ancak bir tıklama da mı olmaz. Gelen hitlerin %50 civarında bir kısmı image aramalarından geliyor belki bununla ilgilidir, bilemiyorum. Nerde yanlış yapıyorum? Reklam yerleşimleri konusunda hemen her şeyi denedim, Şu anki hali artık pes ettiğim nokta. Yardıma ihtiyacım var. Fikirlerinizi esirgemeyin lütfen.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
konu içine bağlantı tipi reklamlardan eklermisin, hem yazı başına hem de yazı sonuna.

Salamander

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
konu içine bağlantı tipi reklamlardan eklermisin, hem yazı başına hem de yazı sonuna.

Temanın Content kısmı 640 piksel. 728 px'lik reklam taşıyo 468 lik ise kısa kalıyo. 2 si de göze hoş gelmiyo diye koymadım. İlgin için teşekkürler.

Ekleme: Dediğini yaptım. Biraz da böyle bakalım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bi sür böyle dene bakalım, eğer tıklama olmaz ise tema değişikliğine gitmelisin, adsense uyumlu bi sürü tema var

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Adsenseden kazanman zor bu site ile malesef.

Çıkan reklamlar:

Google Reklamları
Sarar

Outlet Giyim

Kemal Tanca

Koton Indirim

Sen olsan, Osmanlı ile ilgili bir siteye giripte bu reklamlara tıklarmısın ? Sorun reklamlar siteye uygun değil. Bir sağlık, tatil, forex sitesi gibi, çok fazla adwors reklamı verilen bir sektör değil yazılarınız.

Hiti arttırırsanız özel sponsorluklardan iyi kazanabilirsiniz.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Sayfo to ve tık başı gelir az olur belki ama, hiti arttırarak eksiği kapatabilirsiniz.

Reklam inceleme merkezinden biraz kurcalayın, tıklanmayan kategorileri filtreye alın. Artacaktır tıklanma oranı.

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adsenseden kazanman zor bu site ile malesef.

Çıkan reklamlar:

Sen olsan, Osmanlı ile ilgili bir siteye giripte bu reklamlara tıklarmısın ? Sorun reklamlar siteye uygun değil. Bir sağlık, tatil, forex sitesi gibi, çok fazla adwors reklamı verilen bir sektör değil yazılarınız.

Hiti arttırırsanız özel sponsorluklardan iyi kazanabilirsiniz.

arkadaşa katılıyorum reklamlar alakasız site içeriğinde tarihle ilgili olunca haliyle fazla reklamda bulunmuyor

Serhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ziyaretçilerle alakalı olabilir, benim 2. günüm adsensede ve şuan 3$ 'ım var. Tık başı 0,17-0,20$ arası para alıyorum.

Salamander

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar iyi niyetiniz için teşekkür ederim ancak lutfen tıklamayın. Amacım sadece nedir ne değildir sorun onu görmekti. Bu şekilde tıklancaksa komple kaldırırım daha iyi. Tekrar teşekkür ediyorum nazik düşünceniz için ama lütfen tıklamayın.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
tıklarız biz .sen üzme kendini :D

Adsense sandığınız kadar saf değil.

Reklamlara nerden tıklandığına bakılıyor, ziyaretçiler organik mi, googleda arama yaparak mı gelmiş.

Yoksa iyinet forumundan, facebooktan bir yerden yönlendirmeli trafikle mi gelmiş hepsi belli.

Sizin bu organik olmayan ziyaretçilerinizin tıklamaları belli bir yüzdeye ulaştımı, banned :mad:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5